CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty na Slovensku / VELKÝ MEDER
vlastni

VELKÝ MEDER

slovenské termální lázně

8denní pobyty s vlastní dopravou

foto_000344.jpg

VELKÝ MEDER
Město ležící 10 km od hranic s Maďarskem má cca 9 000 obyvatel. Ve Velkém Mederu se nachází obchodní dům Billa, Lidl, Tesco, menší obchody a mnoho restaurací, najdete zde také kulturní a historické památky: kostel sv. Štefana a vlastivědný dům. Okolí Velkého Mederu nabízí řadu možností výletů – vodní dílo Gabčíkovo, maďarské město Györ (tržiště), Komárno (muzeum), Kolárovo (vodní mlýn), Dunajská Streda (muzeum, termální koupaliště) a další. K dispozici sportovní centrum a půjčovna kol.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ VELKÝ MEDER
Termální koupaliště je situováno v krásném lesním prostředí. Zdejší termální voda pramení z hloubky 1 500 m ze 2 vrtů, má velice příznivé účinky při kloubových onemocněních, bolestech zad, únavě svalů a celkově přispívá k regeneraci organismu. Nachází se zde 9 bazénů s vodou různých teplot (26-38˚C). Ve venkovním areálu je k dispozici plavecký bazén 25oC, italský bazén 28oC, nový toboganový park, dětský bazén 30oC a rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády 34oC, dále velká pláž, dětské hřiště, sportovní hřiště, Tarzania - nejdelší lanový park na Slovensku a stánky rychlého občerstvení. Krytý rekreační komplex s celoročním provozem je otevřen denně od 9 do 21 hodin. Jedná se o moderní atypický krytý plavecký bazén 30oC s množstvím dalších relaxačních služeb: perličková koupel 33oC, dětský bazén 30˚C, 2 tobogany a polokrytý sedací bazén s masážními tryskami 37°C. Součástí jsou velké šatny s kabinkami, sprchy, centrum saunování (4 sauny), masážní salón, kosmetický salón, solná jeskyně a samoobslužná restaurace s barem. K dispozici také krytý rodinný bazén s vodním hradem, sprchami, vodopády 32ºC a vstupní hala s restaurací.

HOTEL THERMAL*** S POLOPENZÍ                  pobytová taxa v ceně
POLOHA:
v těsné blízkosti termálního koupaliště (cca 80 m). 
UBYTOVÁNÍ: je zajištěno ve 2 a 3lůžkových pokojích s vlastní sociálním zařízením, fénem, TV, trezorem, WIFI, ledničkou a balkonem nebo terasou. Zapůjčení županu zdarma.
K dispozici zdarma půjčovna kol, ping pong, dětské hřiště.
Výhodou ubytování v hotelu je vstupné na koupaliště se 2 vstupy denně při zakoupení čipových hodinek v hotelu.
STRAVOVÁNÍ: pobyt zahrnuje bohatou polopenzi v restauraci hotelu - snídaně i večeře formou  švédského stolu. Místo jedné večeře se uskuteční „prase party“ – pečené prasátko, různé přílohy, saláty, 0,5 l piva s hudební produkcí k poslechu i tanci.
PARKOVÁNÍ: před hotelem za poplatek 3,- EUR/den.
DĚTI (při ubytování se 2 dospělými): do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA, od 3 do 10 let na přistýlce sleva 4.100,- Kč, od 10 do 15 let na přistýlce sleva 2.600,- Kč. Dospělý nad 62 let sleva 450,- Kč.
Možnost zkrácených pobytů po celou sezónu (min. 2 noci).

PENZION RUBÍN                     
POLOHA: v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště.
UBYTOVÁNÍ: prostorné 2lůžkové nebo 4lůžkové apartmány s možností přistýlky (2 dvoulůžkové pokoje) a vlastní společenskou místností. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku (lednička, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, sporák), vlastní sociální zařízení, TV, rádio a terasu nebo balkon.
VYBAVENÍ: k dispozici je gril a dětský koutek s pískovištěm a houpačkou.
STRAVOVÁNÍ: individuální s možností využití kuchyňky. Pro zájemce možnost večeří - švédské stoly v hotelu Thermal za příplatek 2.000,- Kč/osoba.
PARKOVÁNÍ: zdarma před penzionem.
DĚTI: do 3 let ZDARMA (při ubytování se 2 dospělými).
V období mimo hlavní sezónu možnost zkrácených pobytů. 
Po zaplacení pobytové taxy možnost zapůjčení čipových hodinek, do kterých lze na termálním koupališti zakoupit zvýhodněné vstupné se 2 vstupy denně.

SPA & WELLNESS HOTEL ORCHIDEA*** S POLOPENZÍ                 pobytová taxa v ceně
POLOHA: hotel se nachází pouze cca 20 m od vstupu do areálu termálního koupaliště.
UBYTOVÁNÍ: moderně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, WIFI, trezorem, ledničkou a balkonem.
STRAVOVÁNÍ: polopenze v restauraci hotelu - snídaně formou švédského stolu, večeře možnost výběru ze 3 menu (polévka, hlavní jídlo a dezert, bez nealkoholického nápoje).
VYBAVENÍ: hotelové wellness centrum (za příplatek, otevřeno 15.9.-30.6.) - finská sauna, parní sauna, solná kabina, turecké lázně, masážní a kosmetické studio, perličková koupel a relaxační bazén s protiproudem.
PARKOVÁNÍ: přímo u hotelu zdarma.
SLEVY: děti do 5 let bez nároku na lůžko ZDARMA, dítě do 12 let sleva 3.600,- Kč. Slevy se vztahují na děti na přistýlce při ubytování se 2 dospělými.
   
PENZION AQUA SLEEP II
POLOHA: pěkný penzion se nachází v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště.
UBYTOVÁNÍ: 2lůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, minibar, TV a WIFI.
VYBAVENÍ: dětská místnost, společenská místnost, 2x plně vybavená kuchyň s jídelnou, sauna, kulečník, gril, dětské hřiště, venkovní posezení.
STRAVOVÁNÍ: individuální s možností využití kuchyňky. Pro zájemce možnost večeří formou švédského stolu v hotelu Thermal za příplatek 2.000,- Kč/osoba.
PARKOVÁNÍ: zdarma v areálu ubytování.

Číslo zájezdu Termíny Hotel Thermal s polopenzí Penzion Rubín
objednat

CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, v hotelu Thermal a Orchidea 7x polopenzi a pobytovou taxu, jinak individuílní stravování.
CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění, vstupné, pobytovou taxu kromě hotelu Thermal a Orchidea (platí se v místě ubytování).

Fotogalerie:

Velký Meder - penzion Aqua Sleep II
Velký Meder - penzion Rubín
Velký Meder - penzion Rubín
Velký Meder - penzion Rubín
Velký Meder - hotel Thermal
Velký Meder - hotel Orchidea
Velký Meder - hotel Orchidea
Velký Meder - hotel Orchidea
Velký Meder - hotel Orchidea
Velký Meder - termální koupaliště
Velký Meder - termální koupaliště
Velký Meder - termální koupaliště
Velký Meder - termální koupaliště
Velký Meder - termální koupaliště
Velký Meder - termální koupaliště
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI