CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Lázeňské pobyty / LÁZNĚ BOHDANEČ
vlastni

LÁZNĚ BOHDANEČ

pobyty s vlastní dopravou

foto_000174.jpg

LÁZNĚ BOHDANEČ
Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí Polabské nížiny pouze 8 km od Pardubic. Pobyty slouží k léčbě pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, Bechtěrevovu nemoc, zajišťují léčbu dlouhodobých potíží, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazovou rehabilitaci. Široká nabídka léčebných procedur, koupelí, masáží a zábalů Vás přesvědčí o správné volbě.

PAVILON VESELÝ***
Tvoří vstupní budovu do celého areálu, s ostatními pavilony je propojený kolonádou. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a ledničkou. Stravování probíhá v jídelně areálu. Veškeré procedury jsou poskytovány v jednotlivých pavilonech lázní, které jsou propojeny krytou, v zimě vyhřívanou kolonádou.
Pavilon je součástí celého propojeného komplexu budov, ve kterém je dále restaurace, kavárna, kosmetika, pedikúra, kadeřnictví a možnost zapůjčení kol. V areálu se nachází vyhřívaný krytý plavecký bazén a solná jeskyně.

 

Číslo zájezdu Termíny Aktivní senior Rekondiční kúra Léčebná lázeňská péče Hubneme s pohybem Wellness pobyt
objednat
objednat

AKTIVNÍ SENIOR
Tento program má ve svém podtitulku "aktivní senior". Je totiž sestaven tak, aby i klient relativně vyššího věku mohl plně využít všeho, co naše lázně nabízejí. Cílem pobytu je harmonizace a celková regenerace Vašeho organizmu.
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x plnou penzi, 1x lékařské posouzení zdravotního stavu - prohlídka, lázeňské procedury (1x perličková nebo vířivá koupel s bylinnou přísadou + suchý zábal, 1x částečná klasická masáž 15 minut, 1x rašelinové obklady, 1x suchá uhličitá koupel, 1x solná jeskyně), 2x volné plavání v bazénu - rehabilitační plavání.

REKONDIČNÍ KÚRA 
Tento program je určen klientům s momentálními i dlouhodobě trvajícími problémy pohybového aparátu. Odborný lékař může upravit skladbu procedur nejen na základě Vašich požadavků, ale i s ohledem na dosažení optimálních výsledků léčby.
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x plnou penzi, 1x vstupní lékařské vyšetření, lázeňské procedury (1x perličková nebo vířivá koupel + suchý zábal, 1x suchá uhličitá koupel, 1x klasická masáž celková, 1x individuální rehabilitace, 1x slatinný zábal v zábalové vaně, 2x skupinové cvičení v bazénu, 2x volné plavání - rehabilitační plavání, 1x Nordic Walking).

LÉČEBNÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE
Tento tradiční lázeňský program klade maximální důraz na léčbu pohybového aparátu s individuálním přístupem ke klientovi. Na základě lékařské vyšetření je klientovi sestaven individuální léčebný plán s ohledem na jeho zdravotní stav. Unikátní skladbu tohoto programu ocení především klienti s revmatoidní artritidou, bolestmi zad a kloubů.
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x plnou penzi, 1x vstupní lékařské vyšetření, lázeňské procedury (1x aromatická koupel s bylinnou solí + suchý zábal, 1x vířivá koupel + suchý zábal, 2x klasická masáž částečná 15 minut, 2x individuální rehabilitace, 2x skupinová rehabilitace, 2x skupinové cvičení v bazénu, 4x elektroléčba).

HUBNEME S POHYBEM
Aktivně strávená dovolená dokáže poskytnout Vašemu tělu i duši mnohem víc než pasivní lenošení. Tento program je určen všem, kdo chtějí upravit svoji váhu díky unikátní kombinaci zdravého stravování, aktivního pohybu a léčivých procedur.
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x plnou penzi, 1x vstupní lékařské vyšetření, 1x výstupní lékařské vyšetření, 1x konzultace s nutričním terapeutem, lázeňské procedury (1x koupel s přísadou skořice, 1x klasická masáž částečná, 2x fit posilovna pod dohledem fyzioterapeuta, 4x vstup do bazénu - rehabilitační plavání, 2x Nordic Walking, 1x skupinové cvičení, 2x aquaaerobic, 1x pilates, 1x aromatický zábal s mořskou řasou).

WELLNESS POBYT
Ponořte se do přírodních koupelí. Při masážích svěřte své tělo do vnímavých rukou zkušených terapeutů. Odpočiňte si v mořském klimatu solné jeskyně. Zkrátka - zanechte své všední starosti na 4 dny za branami lázní. 
CENA ZAHRNUJE: 3x ubytování, 3x polopenzi (s možností dokoupení plné penze za příplatek 130,- Kč/osoba/den), lázeňské procedury (1x klasická masáž celková, 1x perlička nebo vířivka s přísadou bylinného oleje + suchý zábal, 1x solná jeskyně, 1x finská a parní sauna nebo whirlpool), volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu - rehabilitační plavání (ve vyhrazených hodinách pro veřejnost). Při rezervaci pobytu je nutné si předem vybrat 1 z variant nabízených procedur.
Při nástupu v neděli nebo pondělí sleva 10% na pobyt.


CENY NEZAHRNUJÍ: lázeňský poplatek 15,- Kč/osoba/noc.

Sezóna: 1.4.-31.10.
Mimosezóna: 1.1.-31.3., 1.11.-22.12.


CENY SHODNÉ S LÁZEŇSKÝMI ZAŘÍZENÍMI.

Fotogalerie:

Lázně Bohdaneč
Lázně Bohdaneč
Lázně Bohdaneč
Lázně Bohdaneč
Lázně Bohdaneč
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI