CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Lázeňské pobyty / LUHAČOVICE
vlastni

LUHAČOVICE

pobyty s vlastní dopravou

foto_000146.jpg

LUHAČOVICE
Čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní u nás leží v malebném údolí CHKO Bílé Karpaty s čistým ovzduším a příznivými klimatickými podmínkami. Díky svým léčivým pramenům se řadí na přední místa žebříčku léčebných lázní v Evropě. 14 minerálních pramenů už více než 300 let pomáhá při léčbě onemocnění dýchacích cest, trávicího ústrojí, cukrovky a poruch pohybového aparátu. Léčivé vody jsou využívány k pitným kúrám, inhalacím a koupelím, které doplňuje celá řada relaxačních i wellness procedur.

 

LÁZEŇSKÝ HOTEL JESTŘÁBÍ****
Hotel je situován na okraji parku a poskytuje ubytování v pohodlných pokojích vybavených veškerým komfortem. Snídaně formou bufetu se podávají v hotelu, obědy a večeře jsou servírovány v nedalekém Společenském domě (cca 400 m). Na lázeňské procedury se dochází do lázeňských zařízení (cca 50-300 m).

 

Číslo zájezdu Termíny Prodloužený víkend Lázeňská dovolená Relaxační pobyt Pobyt pro seniory Krátká relaxace Lázně na zkoušku
objednat
objednat
objednat

PRODLOUŽENÝ VÍKEND (čtvrtek-neděle)
Dopřejte si prodloužený víkend v lázních a relaxujte v péči druhých. Vyzkoušejte nepoznanou pohodu, ponořte se do koupele jejíž bublinky Vás budou příjemně masírovat a nechejte se unášet vůněmi. Objevte kouzlo lázní.
CENA ZAHRNUJE: 3x ubytování, 3x polopenzi, láhev vína na pokoji v den příjezdu, denně pitnou kúru, lázeňské procedury - 1x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x masáž klasická částečná, 1x masáž éterickým olejem částečná, 2x oxygenoterapie 30 minut).

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ        nejprodávanější pobyt
Tento pobyt nabízí víc než dovolenou. Svůj relaxační program si můžete sestavit vlastním výběrem lázeňských procedur. Vybírat můžete z nabídky uklidňujících koupelí a příjemných masáží nebo si na místě můžete vybrat jeden z programů, které jsme pro Vás sestavili pod názvem "Malá lázeňská kúra". Relaxační program lázeňské dovolené tak záleží jen na Vás.
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x polopenzi, 5x lázeňskou volně prodejnou proceduru dle vlastního výběru (3x velká a 2x malá), denně pitnou kúru.
velké procedury - uhličité koupele (max. 2x týdně), koupele s přísadami, hydromasáže, rašelinové obklady (max. 2x týdně)
malé procedury - koupele (perličkové, vířivé, nožní), masáže (klasické nebo éterickým olejem), parafínové obklady, inhalace, oxygenoterapie, aromaterapie

Doporučujeme výběr procedur při podání objednávky pobytu.

RELAXAČNÍ POBYT             nejoblíbenější pobyt
Tajemství opravdového odpočinku spočívá v relaxaci, která přináší úlevu od napětí, posiluje a harmonizuje celý organismus. Na všechny starosti Vás nechají zapomenout uklidňující koupele a masáže vonnými esencemi i procházky kouzelným parkem. Cílem pobytu je aktivovat vnitřní síly organismu a jeho biologické rezervy, zkrátka dobít baterky.
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x polopenzi, lázeňské procedury (1x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru, 1x masáž podvodní automatická, 1x částečná masáž éterickým olejem dle vlastního výběru, 1x částečná klasická masáž), denně pitnou kúru, 5x individuální inhalaci minerální vody pro regeneraci dýchacích cest.


POBYT PRO SENIORY            nejlevnější pobyt
V kterémkoliv ročním období mohou nejen klienti v seniorském věku zvolit tento pobyt a posílit své zdraví lázeňskými procedurami podle předpisu lékaře a balíčkem inhalací pro regeneraci dýchacích cest v podobě bonusu. Pobyt zpříjemní také posezení v Lázeňské cukrárně nebo v hotelu, kam Vás pozveme na sladké překvapení a šálek dobré kávy.  
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x polopenzi, 1x předpis procedur lékařem, lázeňské procedury (1x přírodní uhličitá koupel, 1x perličková koupel, 1x částečná masáž éterickým olejem, 1x častečná klasická masáž, 1x parafínový obklad zad), 5x individuální inhalaci minerální vody pro regeneraci dýchacích cest, denně pitnou kúru.
Tento pobyt za příznivou cenu se může stát i hezkým dárkem pro rodiče nebo prarodiče (není omezen věkem).


KRÁTKÁ RELAXACE (neděle-čtvrtek)              výhodná cena
Možná stačí k pěkně prožitému víkendu přidat ještě pár dnů odpočinku v lázních a budete se cítit úplně fit. U nás zapomenete na každodenní starosti a novou energii Vám pomohou načerpat lázeňské procedury. Proti únavě pomůže také pobyt na čerstvém vzduchu, klid a uvolnění. Přesně tak může vypadat Vaše krátká dovolená s intenzivním relaxačním programem.
CENA ZAHRNUJE: 4x ubytování, 4x polopenzi, lázeňské procedury (1x přírodní uhličitá koupel, 1x koupel s přísadou vonné esence, 1x perličková koupel, 1x masáž éterickým olejem částečná, 1x masáž vonným krémem částečná, 3x oxygenoterapie 30 minut), denně pitnou kúru.


LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (kromě sobota-pondělí)
Poprvé v lázních.
CENA ZAHRNUJE: 2x ubytování, 2x polopenzi, záloha 500,- Kč na volně prodejné lázeňské a wellness procedury dle vlastního výběru.


CENY NEZAHRNUJÍ: lázeňský poplatek.


Hlavní sezóna: 1.5.-3.10.
Mezisezóna: 28.2.-1.5., 2.10.-13.11.
Zimní sezóna: 10.1.-28.2., 13.11.-18.12.


CENY SHODNÉ S LÁZEŇSKÝMI ZAŘÍZENÍMI.

Fotogalerie:

Luhačovice
Luhačovice
Luhačovice
Luhačovice
Luhačovice
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI