CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty u moře s výlety / ŠPANĚLSKO, FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA
autobusem

ŠPANĚLSKO, FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA

foto_000334.jpg

Velmi zajímavý kombinovaný zájezd, kde se můžete rekreovat jak na plážích Francouzské Riviéry, tak na španělském pobřeží Costa Maresme. Zároveň poznáte atraktivní místa v okolí pobytových míst, kam budou směřovat výlety. Španělská Costa Maresme tvoří začátek Costa Dorada, tj. Zlatého pobřeží, které se tak nazývá pro své dlouhé písečné pláže. U zájezdů je ubytování ve Španělsku v hotelu systému Fortuna (tj. **/*** hotel na pobřeží Costa Brava nebo Costa Maresme).

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: Odjezd z Prahy v poledních hodinách.
2. den: Pobyt u moře.
3. den: MONTSERRAT – horský benediktinský klášter ležící v bizarním skalnatém pohoří. Jde o jedno z nejposvátnějších míst Katalánska, zasvěcené Panně Marii Montserratské. BARCELONA – metropole Katalánska (zajímavá gotická čtvrť, přístav, vrch Montjuic, tepna starého města La Rambla a hlavně velké množství staveb slavného španělského architekta Antoni Gaudího – Sagrada Familia, Tři Grácie, La Pedrera, park Güell aj.). Díla Antoni Gaudího jsou zapsána na seznamu UNESCO.
4. den: Pobyt u moře.
5. den: FIGUERES - návštěva muzea Salvadora Dalího. BESALÚ - malé historické městečko ve vnitrozemí, založené již Římany se zachovalou románskou architekturou známé svým kamenným středověkým opevněným mostem. GERONA - malebné historické město s pěknou katedrálou, která skrývá unikátní gobelín Stvoření, krásné uličky starého města.
6. den: Pobyt u moře.
7. den: Přejezd do Francie, zastávka v MARSEILLE – největší francouzský středomořský přístav s dlouhou historií již od dob římského osídlení. Překrásná vyhlídka na město a ostrovy od katedrály Notre Dame de la Garde.
8. den: ST. TROPEZ – jedna z hlavních turistických atrakcí Francouzské Riviéry. Jeho krásu objevily významné osobnosti: P. Signac, H. Matisse a S. G. Colettová. Po R. Vadimovi a B. Bardot následovala vlna turistů, kteří přijíždějí do tohoto malebného místa. Možnost koupání. PORT GRIMAUD – unikátní lagunové městečko, které je protknuto množstvím vodních toků. Romantické městečko RAMATUELLE.
9. den: NICE – město s romantickou starou částí i palmovou Anglickou promenádou, vyhlídka Le Chateau na město a starý původně římský přístav. MONACO – MONTE CARLO – krásou zářící malé knížectví. Možnost návštěvy Oceánografického muzea, katedrály knížecí rodiny nebo Knížecího paláce a v Monte Carlu slavného Casina.
10. den: Příjezd v odpoledních hodinách.

* v termínu 9.9.-20.9. navíc 2 dny ve Španělsku:
1. BLANES - návštěva botanické zahrady. Romantický výlet lodí podél skalnatého pobřeží do TOSSY DE MAR - starobylé městečko s dávnou minulostí, rozložené v malebném zálivu a známé čistotou pláže (modrá vlajka EU), právem nazývané "perlou pobřeží". Prohlídka městečka a hradeb bývalé pevnosti z 12. století, možnost koupání.
2. pobyt u moře.


SLEVA FIRST MOMENT 400,- Kč/osoba při zakoupení zájezdu do 16.2.2016 a úhrada 50% zálohy.

 

Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
objednat

CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, průvodce, 5x/*7x ubytování v hotelu ve Španělsku (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 5x/*7x polopenzi, 2x ubytování v hotelu ve Francii (2lůžkové pokoje s příslušenstvím.
CENA NEZAHRNUJE: pojištění léčebných výloh a storna 300,- Kč/osoba, u prodlouženého termínu 360,- Kč/osoba.
FAKULTATIVNĚ: 5x oběd ve Španělsku 500,- Kč/osoba, 2x snídaně ve Francii 360,- Kč/osoba.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: zájezd č. 135-01 a 135-04 Brno, Pardubice, Hradec Králové, Praha, Plzeň, ostatní zájezdy Pardubice, Hradec Králové, Praha, Plzeň.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

 

Fotogalerie:

Barcelona
St.Tropez
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI