CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / HOLANDSKO
autobusem

HOLANDSKO

s květinovým korzem

foto_000384.jpg

K nejoblíbenějším jarním zájezdům patří tradičně Nizozemsko – země květin, vodních kanálů, rozsáhlých pastvin s proslulými větrnými mlýny, tulipánových polí, naučných skanzenů, sýrových farem a malebných holandských měst a přístavů.

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: Odjezd v odpoledních  hodinách, noční přejezd přes SRN.
2. den: V ranních hodinách příjezd do květinového parku KEUKENHOF poblíž Lisse, návštěva rozkvetlého parku, pole tulipánů. Odpoledne květinové korzo – 69. ročník, kdy překrásné květinové vozy projíždí mezi městečky. Odjezd na ubytování v soukromí či v hotelu v severní provincii Holland.
3. den: Po snídani odjezd do výrobny holandského sýra a holandských dřeváků, spojenou s ochutnávkou sýra a s možným nákupem za přijatelné ceny, navštěva Volendamu –  zajímavé rybářské městečko, přejezd do Zaanse Schans – skanzenu holandské vesnice.  Přejezd na hráz Afsluitdijk – 32 km dlouhá  hráz mezi jezerem a mořem. Návrat na ubytování. 
4. den: Po snídani přejezd do Aalsmeeru – návštěva největší květinové burzy světa. Amsterodam – prohlídka brusírny diamantů spojená s výkladem a s možností výhodných nákupů šperků.  Projížďka lodí po grachtech, procházka městem s výkladem průvodce, prohlídka muzeí dle vlastního výběru (Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van  Rinja, muzeum sexu). Procházka do večerního Amsterodamu - červenými uličkami a centrem pěkně osvětleného hlavního města Nizozemí. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.
5. den: V ranních hodinách příjezd do ČR. Do České Třebové v poledních hodinách.


SLEVA FIRST MOMENT 5% ze základní ceny při zakoupení zájezdu do 28.2.2016 a úhradě min. 30%.
 

 
Číslo zájezdu Termíny Ubytování v soukromí Ubytování v hotelu
objednat

CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, 2x ubytování dle výběru ve 2-3lůžkových pokojích v soukromí s příslušenstvím s holandskou snídaní nebo v hotelu**** se snídaní, průvodce, návštěvu brusírny diamantů, exkurzi ve výrobně dřeváků a holandského sýra, pojištění CK proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění včetně storna zájezdu - celkem 150,- Kč/dospělá osoba, 75,- Kč/dítě do 15 let, 300,- Kč/osoba nad 70 let, večeře, vstupné (cca 60,- EUR/osoba).
FAKULTATIVNĚ: jednolůžkový pokoj 2.000,- Kč/soukromí  nebo 2.800,- Kč/hotel (při včasném přihlášení lze doobsadit).
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha. Za příplatek 200,- Kč/osoba také Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.


Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Nizozemsko - Aalsmeer burza květin
Nizozemsko - Amsterodam
Nizozemsko - Alkmaar trh sýrů
Nizozemsko - Vollendam
Nizozemsko - Keukenhof
Nizozemsko - Keukenhof
Nizozemsko - Keukenhof
Nizozemsko - Keukenhof
Nizozemsko - Keukenhof
Nizozemsko - Keukenhof
Nizozemsko
Nizozemsko
Nizozemsko - květinové korzo
Nizozemsko - květinové korzo
Nizozemsko - květinové korzo
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI