CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty u moře / CHORVATSKO - PRIMOŠTEN
autobusemvlastninastip

CHORVATSKO - PRIMOŠTEN

pobyty s vlastní a autokarovou dopravou

foto_000381.jpg

Ze Šibeniku 25 km, vzdálenost do Splitu 60 km, Národní park vodopády Krka 50 km, Kornatské ostrovy 30 námořních mil. Možnost mnoha výletů s Turistickou agenturou Nik. Staré rybářské městečko s nedalekými vinicemi je pravou perlou Dalmácie. Je to jedno z nejvyhledávanějších letovisek Jadranu. Velkým zážitkem je zde koupání na kouzelných oblázkových plážích, vhodných pro děti na jednom poloostrově a večerní společenský život ve starém městě na druhém poloostrově. Nad městem jsou světoznámé vinice vína Babič - jedno z nejkvalitnějších.

HOTEL ZORA*** S POLOPENZÍ
POLOHA: hotel se nachází na zalesněném poloostrově Raduča s výhledem na malebný starý Primošten, od centra města cca 500 m. Nyní po rekonstrukci je hlavní hotelová budova propojena navzájem se všemi pavilony.
UBYTOVÁNÍ: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV, balkon, stropní ventilátor, vysoušeč vlasů. Pokoje Comfort budou mít v roce 2016 nově koberec místo laminátové podlahy. Trezor na recepci za poplatek 3,- EUR/den, minibar/lednička na pokoji za poplatek 5,- EUR/den. WIFI internet dostupný na recepci hotelu v Aperitiv baru, Piano baru a restauraci, na recepci obdržíte voucher s kódem. Možnost dětské postýlky za příplatek 1.250,- Kč/týden.
K dispozici také rodinné pokoje - 2 dospělé osoby a 2 děti.
STRAVOVÁNÍ: polopenze – snídaně i večeře formou velmi bohatých švédských stolů v restauraci nad mořem. Možnost plné penze (švédský stůl) za příplatek 2.500,- Kč/osoba/týden. Nápoje k večeři za příplatek 750,- Kč/osoba/týden (z automatu neomezeně bílé a červené víno, voda).
VYBAVENÍ: wellness centrum - zastřešený bazén s vyhřívanou mořskou vodou a vířivkou, sauna, masáže, restaurace, kavárna s terasou, taverna, směnárna, animační programy.
DĚTI (na 1 přistýlce se 2 dospělými): dítě do 7 let ZDARMA nebo dítě do 12 let cena 2.250,- Kč.
PARKOVÁNÍ: za poplatek 4,- EUR/den u hotelu Zora.
Při zakoupení zájezdu do 31.3.2016 sleva 10% z ceny ubytování.

PAVILON MARS** S POLOPENZÍ (PAVILON HOTELU ZORA)                      
POLOHA: na zalesněném poloostrůvku Raduča cca 500 m od centra města a 50-100 m od hotelu Zora v borovicovém háji (v klidné části poloostrova).
UBYTOVÁNÍ: jednopatrové domky nabízí ubytování ve 2lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ledničku, francouzské okno, ventilátor, WIFI (na recepci hotelu Zora obdržíte voucher s kódem). Trezor na recepci za poplatek. V přízemí se nachází terasa s posezením (plastový stůl se židlemi). Dětská postýlka za příplatek 790,- Kč/týden (do 3 let věku).
STRAVOVÁNÍ: polopenze v hotelu Zora - švédské stoly (bez nápojů k večeřím). Plná penze (švédský stůl) za příplatek 2.500,- Kč/osoba/týden. Nápoje k večeři za příplatek 750,- Kč/osoba/týden (z automatu neomezeně bílé a červené víno, voda).
DĚTI (na 1 přistýlce se 2 dospělými): dítě do 7 let ZDARMA nebo dítě do 12 let sleva dle termínu.
Klienti využívají všech služeb hotelu Zora včetně polopenze formou švédských stolů a krytého bazénu s vyhřívanou mořskou vodou, posilovny a sauny zdarma, animace pro děti i dospělé 1.5.-30.9, dětský klub pro děti, 3x týdně živá hudba 15.6.-15.9.
PARKOVÁNÍ:
za poplatek 3,- EUR/den na parkovišti přímo před pavilonem.
 

PLÁŽE: krásné oblázkové s pozvolným vstupem do moře (vhodné pro děti i neplavce) vzdálené 50-100 m. Pláže jsou obklopeny piniovými háji, které poskytují dostatek příjemného stínu.

AUTOKAROVÁ DOPRAVA za příplatek 2.290,- Kč/osoba.

 

Číslo zájezdu Termíny Hotel Zora - dospělá osoba Hotel Zora - přistýlka dítě do 7 let (se 2 dospělými) Hotel Zora - přistýlka dítě do 12 let (se 2 dospělými) Pavilon Mars - dospělá osoba Pavilon Mars - přistýlka dítě do 7 let (se 2 dospělými) Pavilon Mars - přistýlka dítě do 12 let (se 2 dospělými)
objednat
objednat
objednat
objednat
objednat
objednat
objednat
objednat
objednat
objednat

CENA ZA OSOBU ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x polopenzi, každodenní úklid pokoje, výměna ručníků, závěrečný úklid, služby delegáta, zákonné pojištění CK
CENA NEZAHRNUJE: dopravu, parkovné, fakultativní výlety, komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu – celkem 360,- Kč/osoba.
POVINNÝ PŘÍPLATEK: pobytová taxa 35,- Kč/osoba nad 18 let/noc, 20,- Kč/dítě 12-18 let/noc, bez poplatku dítě do 12 let.
FAKULTATIVNĚ: autokarová doprava 2.290,- Kč/osoba.
U AUTOKAROVÉ DOPRAVY NÁSTUPNÍ MÍSTA: Praha, Brno. Za příplatek 399,- Kč/osoba Trutnov, Náchod, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem. Za příplatek 299,- Kč/osoba Hradec Králové, Holice, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Litomyšl. Za příplatek 199,- Kč/osoba Svitavy. Minimální počet účastníků pro svoz z jednoho nástupního místa jsou 4 osoby.
V tabulce jsou pouze termíny ubytování. V případě autokarové dopravy je nutné počítat s tím, že odjezd je o den dříve a návrat o den později.


Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

 

Fotogalerie:

Primošten
Primošten
Primošten - hotel Zora
Primošten - hotel Zora
Primošten - hotel Zora
Primošten - hotel Zora
Primošten - hotel Zora
Primošten
Primošten - pavilon Mars
Primošten - pavilon Mars
Primošten - pavilon Mars
Primošten
Primošten
Primošten
Primošten
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI