CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty na Slovensku / VELKÝ MEDER
autobusem

VELKÝ MEDER

slovenské termální lázně

5 denní autokarový zájezd

foto_000456.jpg

Zájezdy do Velkého Mederu jsou již několik let velmi oblíbené a to nejen díky pěknému areálu termálního koupaliště, ale také pro výborné služby hotelu.

VELKÝ MEDER
Město ležící 10 km od hranic s Maďarskem má cca 9 000 obyvatel. Ve Velkém Mederu se nachází obchodní dům Billa, Lidl, Tesco, menší obchody a mnoho restaurací, najdete zde také kulturní a historické památky: kostel sv. Štefana a vlastivědný dům. Okolí Velkého Mederu nabízí řadu možností výletů  vodní dílo Gabčíkovo nebo maďarské městečko Györ.

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VELKÝ MEDER
Termální koupališě je situováno v krásném lesním prostředí. Zdejší termální voda má velice příznivé účinky při kloubových onemocněních, bolestech zad, únavě svalů a celkově přispívá k regeneraci organismu. Nachází se zde 9 bazénů s vodou různých teplot (26-38ºC). Ve venkovním areálu k dispozici plavecký bazén 25°C, italský bazén 28°C, toboganový park, dětský bazén 30°C a rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády 34°C, dále velká pláž, dětské hřiště, sportovní hřiště, Tarzania - nejdelší lanový park na Slovensku a stánky rychlého občerstvení . Krytý rekreační komplex s celoročním provozem je otevřen denně od 9 do 21 hodin. Jedná se o moderní atypický krytý plavecký bazén 30°C s množstvím dalších relaxačních služeb: perličková koupel 33°C, dětský bazén 30°C, 2 tobogany a krytý a polokrytý sedací bazén s masážními tryskami 37°C. Součástí jsou šatny s kabinkami, sprchy, centrum saunování (4 sauny), masážní salón, kosmetický salón, solná jeskyně a samoobslužná restaurace s barem. K dispozici také krytý rodinný bazén s vodním hradem, sprchami, vodopády 32°C a vstupní hala s restaurací.

HOTEL THERMAL*** = HOTEL AQUA***
POLOHA: v těsné blízkosti termálního koupaliště.
UBYTOVÁNÍ: je zajištěno ve 2 a 3lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, trezorem, WIFI, ledničkou a balkonem nebo terasou. Výhodou ubytování v hotelu je vstupné na koupaliště se 2 vstupy denně při zakoupení čipových hodinek v hotelu.
STRAVOVÁNÍ: pobyt zahrnuje bohatou polopenzi - snídaně i večeře formou švédského stolu.
K dispozici půjčovna kol, ping pong, dětské hřiště.
 

Číslo zájezdu Termíny Cena ---
301 18.04.-22.04.2018 5.890.-- objednat
302 07.10.- 11.10.2018 5.890,-- objednat

CENA ZAHRNUJE: dopravu autokarem, 4x ubytování, 4x polopenzi formou švédského stolu (přivítací aperitiv, 0,2 l vína ke každé večeři, nealkoholické nápoje,  pobytovou taxu, průvodce, zákonné pojištění CK.
CENA NEZAHRNUJE: komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 150,- Kč/osoba , vstupné na termální koupaliště Velký Meder.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Náchod, Nové Město nad Metují, Dobruška, Jaroměř, Hradec Králové,Rychnov n.Kn, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy a dále směr Brno (další místa na dotaz).
SLEVY: děti a přistýlky na dotaz v CK.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK J.Hudková

Fotogalerie:

Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Velký Meder
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI