CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / ZÁPADNÍ ČECHY
autobusemnovinka

ZÁPADNÍ ČECHY

lázně, pověsti a sopky

foto_000453.jpg

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: odjezd v časných ranních hodinách, příjezd pod Říp, vycházka k Rotundě sv. Jiří,  přejezd do Peruce, k Oldřichovu dubu, kde se dle pověsti zamiloval Oldřich do Boženy, která zde prala prádlo. Navečer dojedeme na ubytování do Vildštejna. Budeme ubytování v Garni penzionu,  pod románským hradem ze 12. století. Večeře v nedaleké Hospůdce.
2. den: po snídani vyrazíme na nepovinný výlet po okolí, během dne uvidíme unikátní přírodní rezervaci SOOS, kterou nám zanechala pozdní vulkanická činnost, minerální prameny, mofety (bahení sopky). Nový Drahov, vesnickou památkovou rezervaci s souborem chebské lidové architektury. Původně románský hrad Seeberg (Ostroh) a odpoledne dojedeme do Františkových lázní. Milovníci koupání mohou navštívit krytý Aquapark, ostatní se projdou po malebném lázeňském městě. Návrat na ubytování na večeři.
3. den: po snídani odjezd na výlet kolem sopky Komorní hůrka do jednoho s nejstarších měst u nás, do Chebu. Uvidíme historické jádro se zachovalými gotickými domy, světoznámý Špalíček, Chebský hrad, návrat odpoledne.
4. den: po snídani odjezd z ubytování do městečka Loket, kterému vévodí jeden z nejstarších českých hradů Loket, návštěva místa kde byl vězněn Karel I., odpoledne strávíme v Karlových Varech, projdeme se po kolonádě, ochutnáme prameny a navečer se vydáme zpět k domovu, návrat ve večerních hodinách (ČT okolo 22 - 23 hodiny). 

Ubytování je zajištěno v rodinném penzionu pod románským hradem ze 12. století (2-4lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV, WIFI), wellness (sauna 150,- Kč, whirlpool 300,- Kč) a posilovnou, polopenze (snídaně bufetové stoly, večeře polévka a druhý chod výběr ze 3 menu).

SLEVA FIRST MOMENT 5% ze základní ceny při zakoupení zájezdu do 28.2.2016 a úhradě min. 30%.

 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: vstupné, cestovní pojištění včetně storna zájezdu - celkem 150,- Kč/dospělá osoba, 75,- Kč/dítě do 15 let, 300,- Kč/osoba nad 70 let.
FAKULTATIVNĚ: jednolůžkový pokoj 600,- Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit).
DĚTSKÉ CENY: děti do 6 let se na přistýlce 2 dospělými platí 1.500,- Kč. Děti do 12 let na přistýlce se 2 dospělými platí 2.500,- Kč.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha. Za příplatek 200,- Kč/osoba také Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.
 
Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI