CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / BENÁTKY a ostrovy BENÁTSKÉ LAGUNY -
autobusemnovinka

BENÁTKY a ostrovy BENÁTSKÉ LAGUNY -

Murano, Burano a Torcello

foto_000452.jpg

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: večer odjezd přes Rakousko do Punta Sabbioni.
2.den: příjezd do přístavu Punta Sabbioni, odkud poplujeme lodí do Benátek, prohlídka města s průvodcem - náměstí, chrám a kampanila San Marco, Dóžecí palác, zájemci projdou s průvodcem uličkami starého města až k mostu Rialto, zpět poplujeme s vaporetti, odpoledne individuální volno k návštěvě chrámu, Dóžecího paláce či některého z muzeí.  V podvečer odplujeme lodí přes lagunu zpět do Punta Sabbioni a pojedeme na ubytování do Lido di Jesolo, večer možnost procházky podél moře.
3.den: po snídani odjezd autobusem do přístavu Punta Sabbioni, odkud poplujeme na celodenní výlet s průvodcem po ostrovech laguny, nejdříve zamíříme na Murano, ostrov sklářů, podíváme se na výrobu Bentáského skla, přeplujeme na barevný ostrov - Burano, ostrov krajky a na nejmenší ostrov Torcello, který nabízí mnoho historických památek. Večer návrat lodí do přístavu v Punta Sabbioni a autobusem zpět.
4.den: v ranních až dopoledních hodinách příjezd zpět do ČR. 

SLEVA FIRST MOMENT 5% ze základní ceny při zakoupení zájezdu do 28.2.2016 a úhradě min. 30%.

 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem do Punta Sabbioni a zpět, 1x ubytování v hotelu v Lido di Jesolo (2lůžkové pokoje s možností přistýlky), 1x snídani v hotelu, průvodce, parkovné, pojištění CK proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: vjezdy do Benátek, dopravu lodí (cca 30,- EUR), vstupné, cestovní pojištění včetně storna zájezdu - celkem 150,- Kč/dospělá osoba, 75,- Kč/dítě do 15 let, 300,- Kč/osoba nad 70 let.
FAKULTATIVNĚ: jednolůžkový pokoj 600,- Kč.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha. Za příplatek 200,- Kč/osoba také Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.
 
Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI