CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / BENÁTKY a DOLOMITY
autobusemnovinka

BENÁTKY a DOLOMITY

foto_000451.jpg

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: odjezd v pozdních večerních hodinách. 
2. den: ráno projedeme údolím Pustertal, pod Monte Piano k horskému jezeru Misurina, pod světoznámý symbol Dolomit Tre Cime di Lavaredo (3003 m), procházka podél jezera. Mezi Monte Cristalo a Tofanou projedeme přes sedlo Tre Croce, přes dějiště ZOH Cortina d´ Ampezzo na Velkou Dolomitskou silnici. Uvidíme slavné dolomitké útvary Croda da Lago a Cinque Torri. Vystoupáme autobusem na průsmyk Passo Falzarego (2105 m). Zde uděláme panoramatickou zastávku a sjedeme pod masiv Sella, projedeme pod Civetou a Marmoladou (3342 m.n.m.) do Malga Ciampely. Odsud vyjedeme lanovkou na nejvyšší vrchol Dolomit, na Marmoladu. Uvidíme Marmoladský ledovec, masiv Sella i Sasso Lungo. Odjezd na ubytování do Lido di Jesolo. Možnost podvečerní procházky u moře, možná i koupání. 
3. den: po snídani odjezd do přístavu Punta Sabbioni, odkud poplujeme lodí do Benátek, prohlídka města s průvodcem - náměstí, chrám a kampanila San Marco, Dóžecí palác, zájemci projdou s průvodcem uličkami starého města až k mostu Rialto, zpět poplujeme s vaporetti, odpoledne individuální volno k návštěvě chrámu, dóžecího paláce či některého z muzeí.  V podvečer odplujeme lodí přes lagunu zpět do Punta Sabiony, odjezd zpět do ČR. 
4. den: návrat v ranních hodinách.
 
SLEVA FIRST MOMENT 5% ze základní ceny při zakoupení zájezdu do 28.2.2016 a úhradě min. 30%.
 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu (2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění včetně storna zájezdu - celkem 150,- Kč/dospělá osoba, 75,- Kč/dítě do 15 let, 300,- Kč/osoba nad 70 let, večeře, vstupné a jízdné na lanovky, loď do Benátek (cca 14,- EUR). 
FAKULTATIVNĚ: jednolůžkový pokoj 600,- Kč.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha. Za příplatek 200,- Kč/osoba také Vamberk, Letohrad, Choceň, Chrudim, Lanškroun, Svitavy.
 
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI