CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / JARNÍ OKRUH SLOVINSKEM
autobusemnovinka

JARNÍ OKRUH SLOVINSKEM

foto_000445.jpg

PROGRAM ZÁJEZDU:
1.den: odjezd v pátečních večerních až nočních hodinách.
2.den: ráno příjezd do lázeňského městečka Bled, procházka kolem jezera k vyfocení malebného hradu a ostrůvku s kostelíkem uprostřed, které se stalo ikonou Slovinka, procházka divoké soutěsky Vintgar, cesta kolem Bohinjského jezera pod vrch Vogel, kam zájemci vyjedou lanovkou a naskytne se jim překrásný výhled na Bohinjské jezero a Julské Alpy, vč. Triglavu. Navečer procházka k Savickému vodopádu, odjezd na ubytování, pro zájemce večeře.
3.den: po snídani odjezd do Postojny, návštěva největšího jeskynního systému v Evropě s bohatou krasovou výzdobou a tajemnými endemity. Zastávka na vyfocení nejznámějšího slovinského hradu postaveného ve skále - Predjamski hrad. Odpoledne a v podvečer navštívíme Ljublanu, hlavní město země. Projdeme si nejkrásnější památky s průvodcem, s možností návštěvy hradu, kam lze vyjet zubačkou, osobní volno na večeři a odjezd zpět do ČR.
4.den: návrat do Jihlavy okolo 4 hodiny, dále dle trasy.


SLEVA FIRST MOMENT 5% ze základní ceny při zakoupení zájezdu do 28.2.2016 a úhradě min. 30%.
 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat

CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, 1x ubytování se snídaní, pojištění CK proti úpadku, průvodce.
CENA NEZAHRNUJE: vstupné, cestovní pojištění včetně storna zájezdu - 150,- Kč/dospělý, 75,- Kč/dítě do 15 let, 300,- Kč/osoba nad 70 let, večeři.
FAKULTATIVNĚ: jednolůžkový pokoj 600,- Kč (při včasném přihlášení lze doobsadit).
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Havlíčkův Brod, Polná u Jihlavy. Za příplatek 200,- Kč/osoba Lanškroun, Svitavy, Choceň, Letohrad.

Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI