CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / ŠPANĚLSKO - SALOU
leteckynovinka

ŠPANĚLSKO - SALOU

COSTA DORADA

nejen pro seniory

foto_000432.jpg
Salou je městečko nacházející se v provincii Tarragona v oblasti Katalánska. Salou je nejznámější letovisko na pobřeží Costa Dorada 100 km jižně od Barcelony a přibližně 10 km od Tarragony. Je vyhledávané pro krásné zálivy a zátoky, mělké teplé moře a pozvolné pláže s jemným zlatavým pískem. Salou Vás překvapí palmovou promenádou s mnoha obchody a vodotrysky. K nejzajímavějším místům v Salau patří například světelná fontána, přístav v Cambrils nebo Aquapark v La Pineda. Mimo jiné zde naleznete různé obchůdky, restaurace i bary. Krásné zálivy a zátoky, mělké teplé moře, pozvolné pláže s jemným zlatavým pískem, obdivuhodná palmová promenáda, aktivní dovolená, zábavné parky Universal – Port Aventura, Costa Caribe a Aquopolis. Salou – to je aktivní ale i relaxační dovolená pro všechny návštěvníky! 
HOTEL PIRAMIDE****
POLOHA: hotel se nachází v centru města Salou, hlavním městě pobřeží Costa Dorada (Zlaté pobřeží), jen pár minut od pláže Levante a zátok, 250 m od obchodního centra a jen 1,5 km od oblíbeného zábavního parku Port Aventura. Pláž se nachází cca 600 metrů od hotelu. K moři vede příjemná cesta kolem obchůdků a restaurací. 
VYBAVENÍ: recepce, restaurace, bar, bazén, zahrada, WI-FI za poplatek, parkování (za poplatek), klimatizace.
UBYTOVÁNÍ: hotel nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, klimatizací (v letních měsících), trezorem (za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů.
STRAVOVÁNÍ: polopenze formou švédských stolů. 
 
Upozornění: změna hotelu vyhrazena. 

 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha-Barcelona-Praha (včetně všech tax a poplatků), transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování v hotelu****, 7x polopenzi včetně sklenice vody a vína k večeřím, 1x autobusový půldenní výlet Tarragona (může být součástí transferu), služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna – 490,- Kč/osoba.
SLEVY: 3. osoba na přistýlce 500,- Kč, dítě 2-10 let sdílející pokoj s rodiči 3.000,- Kč.
FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: plná penze 800,- Kč/osoba, jednolůžkový pokoj 3.500,- Kč.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Salou Costa Dorada
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI