CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty u moře s výlety / ITÁLIE - NEAPOLSKÝ ZÁLIV
autobusem

ITÁLIE - NEAPOLSKÝ ZÁLIV

foto_000149.jpg

Zájezd spojuje dny odpočinku u moře s návštěvou velmi atraktivních míst jižní Itálie. Giulivo Holiday komplex je umístěn přímo na pobřeží moře v srdci Baii Domizii. V krásném piniovém parku se nacházejí vily a bungalovy. Početné služby a vybavení zahrnují diskotéku, bazén, solárium, velmi pěknou hotelovou písečnou pláž, 2 bary, restauraci, dětské hřiště aj.
 

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.
2. den: ŘÍM - VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve, chrám Sv. Petra, Vatikánská muzea.
3. den: Pobyt u moře.
4. den: Trajekt na ostrov Capri z Neapole nebo z městečka SORRENTA, které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI -  výlet na jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně (lodě se platí na místě). Zastávka v městě NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.
5. den: Pobyt u moře. Fakultativně (od 15 osob) HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1. stol.n.l. zalito muhutným lávovým proudem. Starořecké vykopávky CUMAE - nejstarší řecká kolonie v Itálii, uměle vybudovaný tunel ve skále. POZZUOLI - postvulkanická činnost projevující se v solfatarách, římský amfiteátr a chrámový komplex.
6. den: POMPEJE (UNESCO) - unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n. l. VESUV - sopka s rozhledy na Neapolský záliv.
7. den: Klášter MONTECASSINO - nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA (UNESCO) - zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles.
8. den: Pobyt u moře.
9. den: ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj.
10. den: Příjezd do ČR.

UBYTOVÁNÍ: GIULIVO HOLIDAY KOMPLEX
- vily v krásném piniovém parku
- soukromá velmi pěkná hotelová pláž
- zdarma k dispozici bazén
- polopenze


SLEVA FIRST MOMENT 400,- Kč/osoba při zakoupení zájezdu do 16.2.2016 a úhrada 50% zálohy.

 

Číslo zájezdu Termíny Cena Odjezd
objednat
objednat
objednat

CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, průvodce, 7x ubytování v apartmánech nebo ve velkých vilách, které obsahují 3-4 dvoulůžkové pokoje, kuchyň, jídelnu, sociální zařízení, 7x snídani + 6x večeři (česká kuchyně).
FAKULTATIVNĚ: pojištění léčebných výloh a storna 300,- Kč/osoba, výlet 5. den 590,- Kč/osoba.
V termínech označených hvězdičkou* je ubytování zajištěno v příjemném hotelu Giulivo****, který se nachází v pěkném piniovém parku, přes který dojdete k soukromé písečné pláži (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím). Polopenze je podávána v hotelové restauraci.
SLEVA 55+: v termínu 10.6.-19.6.2016 a 17.6.-26.6.2016 sleva 400,- Kč/osoba pro osoby starší 55 let.
NÁSTUPNÍ MÍSTA:
A - Praha, Plzeň
B - Praha, Pardubice, Hradec Králové
C - Praha, Brno
E - Praha, Příbram, Písek, České Budějovice

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Itálie - Řím
Itálie - Pompeje
Itálie - komplex Giulivo
Itálie - Capri
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI