CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Lázeňské pobyty / ŠUMAVSKÉ BYLINNÉ LÁZNĚ KAŠPERSKÉ HORY
vlastninovinka

ŠUMAVSKÉ BYLINNÉ LÁZNĚ KAŠPERSKÉ HORY

pobyty s vlastní dopravou

foto_000406.jpg
Jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. Parkhotel v anglickém stylu, který nabízí jedinečné ubytování na Šumavě, rozšířil své služby o balneoprovoz a další lázeňské procedury. Současný lázeňský hotel, nabízí pouze dvoulůžkové pokoje a dvoulůžkové apartmány, které jsou garancí klidného a nerušeného pobytu. „Lékař léčí, příroda uzdravuje“, na tyto tradice navazuje v České republice zcela ojedinělý projekt. Jedinečností nejsou pouze historické klenby z 16. století, ale zcela unikátní přírodní hotelová jeskyně, kde probíhá velmi oblíbená speleoterapie.
Vlastní v jeskyni vyvěrající pramen sv. Barbory je součástí vodoléčby a využívá se pro Kneipovu masáž a Priessnitzův chodník. Relaxační bazén je hostům k dispozici neomezeně denně od 7.00 do 22.00 hodin. Hydroterapie je v kombinaci s podávanými bylinkami základem klasického léčení. Za pomyslného zakladatele vodní léčby je považován Vincenze Priessnitz. Lázně nabízí dále termoterapie v podobě zábalů, originální šumavské bylinné páry a sauny. Masáže jsou v rozsahu léčebných až po energetické, harmonizující. Příjemným doplňkem lázeňského pobytu je nabídka kosmetiky. Klimoterapie je pro Kašperské Hory vzhledem k nadmořské výšce a těsnému sousedství Národního parku Šumava téměř neodmyslitelná. Relaxační a aktivní pobyt v přírodě je garantován nejen krásným okolím, ale i možností využití hotelového parku v anglickém stylu. V rámci speleoterapie dochází k harmonizaci organismu pomocí zemské energie. Pobyt je vhodný především k rekonvalescenci osob po delších onemocněních, pro osoby trpící vyčerpáním (syndrom vyhoření), vedoucím pracovníkům a manažerům k načerpání sil. Šumavské bylinné lázně získaly pro svoji jedinečnost a kvalitu certifikát „Šumava originální produkt“. „Medicus curat, natura sanat“, přijeďte, přesvědčíme Vás o tom, že návrat k přírodě je nejlepší cestou pro Vaše zdraví.  

PARKHOTEL
UBYTOVÁNÍ: stylově zařízené pokoje a apartmány jsou vybavené tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji nová, ekologická TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon a v apartmánech také mini-lednička. Převážná část koupelen je vybavena vanami, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, kosmetika, koupací plášť a pantofle. Hotel je nekuřácký.
VYBAVENÍ: vaši bezpečnost a bezpečnost Vašeho majetku garantuje kartový zámkový systém. Cennosti Vám uložíme v recepci v hotelovém tresoru.
V ceně pobytu je zahrnut neomezený vstup do relaxačního bazénu denně od 7.00 do 21.30 hodin.  
Adults only -   garantujeme klidné prostředí hotelu a hotelového parku. Skladba pokojů a lůžek, lázeňský provoz, nám neumožňuje ubytování rodin s dětmi, proto neposkytujeme dětské slevy. 
HOTELOVÉ SLUŽBY:
• Recepce otevřena denně od 6:00 - 22:00 hod.
• Bufetová snídaně od 7.30 do 10.00 hod. ve snídaňové restauraci  
• Restaurace otevřena denně od 11:00 - 22:00 hod.
• Stylová vinárna ze 13. století (uzavřená společnost, akce)
• Pronájem salonku Karla IV.
• Přijímáme platební karty
• Hotelová prádelna
• Relaxační bazén
• Relaxační místnost s příjemnou hudbou
• Finská sauna
• Lázně - koupele, masáže, zábaly, bylinná pára, kosmetika, speleoterapie
• Hotelový park s terasou, lehátky a tenisovým hřištěm s umělým povrchem
• Společenské hry
• Půjčování horských kol a lyží
• Parkové hry – kroket, petang, badminton, hole na Nordig Walking atd.
• Elektronicky a kamerou hlídané hotelové parkoviště 
 

Číslo zájezdu Termíny Kouzelná Šumava Lázeňský koktejl Šumavské lázně
objednat
- objednat
objednat

KOUZELNÁ ŠUMAVA (neděle-čtvrtek 1 noc zdarma)
CENA ZAHRNUJE: 4x ubytování, 4x polopenzi, procedury - 1x perličková koupel s bylinnými měšci s chromoterapií a suchý zábal, 1x klasická masáž částečná (záda a šíje), 1x vířivá šumavská rašelinová koupel se suchým zábalem, 1x rašelinový zábal zad, 3x speleoterapie v atraktivní hotelové jeskyni, 3x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, relaxační bazén s hvězdnou oblohou denně 7.00-21.30 hodin, zapůjčení koupacího pláště a domácí obuvy, tenisový kurt, lehátka, hotelový park.

LÁZEŇSKÝ KOKTEJL (neděle-pátek)
CENA ZAHRNUJE: 5x ubytování, 5x polopenzi, procedury - 1x vířivá koupel se solí z mrtvého moře a suchý zábal, 1x perličková koupel s bylinným olejem a chromoterapií a suchým zábalem, 1x částečný bahenní zábal z mrtvého moře, 1x rašelinový zábal zad, 1x klasická masáž částečná (záda a šíje), 4x speleoterapie v atraktivní hotelové jeskyni, 4x Priessnitzova koupel nohou s akupresurou, relaxační bazén s hvězdnou oblouhou denně 7.00-21.30 hodin, zapůjčení koupacího pláště a domácí obuvy, tenisový kurt, lehátka, hotelový park.

ŠUMAVSKÉ LÁZNĚ
CENA ZAHRNUJE:
2x ubytování, 2x snídani formou bohatých švédských stolů ve snídaňové restauraci, procedury - 1x perličková koupel s bylinnými měšci, 1x Priessnitzův chodník, 1x 1 hodina speleoterapie v atraktivní hotelové jeskyni, župan a pantofle během celého pobytu k dispozici na Vašem pokoji, volný vstup do hotelového relaxačního bazénu s "hvězdnou oblohou" po celou dobu pobytu, volný vstup do relaxační místnosti s příjemnou hudbou, v letním období neomezený pronájem tenisového kurtu po celou dobu pobytu, pitná kúra - borůvkový čaj jako součást procedur, střežené parkoviště.


Hlavní sezóna: 25.4.-2.10.
Mimosezóna: 2.1.-20.3., 3.10.-27.11.
Vedlejší sezóna: 21.3.-24.4.


CENY SHODNÉ S LÁZEŇSKÝM ZAŘÍZENÍM.

Fotogalerie:

Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Šumava - bylinné lázně Kašperské Hory
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI