CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Poznávací zájezdy / ITÁLIE - TOSKÁNSKÉ ZAHRADY A NP CINQUE TERRE
autobusem

ITÁLIE - TOSKÁNSKÉ ZAHRADY A NP CINQUE TERRE

foto_000386.jpg

Toskánsko - zvlněná krajina, městečka na skalnatých vrcholcích, svahy s vinicemi, široká úrodná údolí. I z tohoto bohatství se jistě zrodila také bohatost výtvarného projevu. Pojeďte objevit krásu toskánských zahrad, převážně vilových šlechtických sídel úchvatně umístěných do krajiny.

PROGRAM ZÁJEZDU:
1. den: Odjezd ve večerních hodinách z ČR, tranzit přes Rakousko.
2. den: Ráno příjezd do Toskánska a návštěva první renesanční vily - půvabná VILA DI POGGA A CAIANO, útočiště rodiny Medici - nádherné zahrady a zajímavé muzeum věnované životními stylů 16.-18. století. LUCCA - historické centrum obklopené hradbami, původně římské Amfiteatrální náměstí - velkolepý dóm San Martino, kostel San Michele in Foro, rodný dům G. Pucciniho. Odjezd do lázeňského města MONTECATINI TERME, které patří mezi proslulé evropské termální lázně, pavilon Tettuccio vystavěn z podnětu L. Habsburského. Možnost večeře, ubytování, individuální volno.
3. den: Městečko COLLODI, prohlídka nejkrásnější barokní zahrady VILY GARZONI - schodiště s balustrádou, bazény s vodotrysky lemované pestrými květinovými kompozicemi. Zahrady GRABAU a REALE. Návrat do Montecatini Terme, fakultativně výjezd lanovkou do historické části města - výhled na typickou krajinu Toskánska. Možnost večeře, návrat na hotel.  
4. den: Odjezd do přístavního  města LA SPEZIA a poté fakultativně projížďka lodí nebo vlakem podél Ligurské riviéry, kde se navštíví národní park CINQUE TERRE (UNESCO). Původně rybářské vesničky se zachovalou zástavbou tvořenou pastelově zbarvenými domky lemované vinohrady, olivovníky a středomořskou vegetací. Individuální volno, navečer odjezd zpět do ČR.
5. den: V dopoledních hodinách návrat do ČR. 

SLEVA FIRST MINUTE 3% při zakoupení zájezdu do 18.3.2016 (max. 300,- Kč/osoba).

Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat

CENA ZAHRNUJE: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu*** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x snídani, pobytovou taxu, snídani, průvodce.
CENA NEZAHRNUJE: vstupné, fakultativní služby.
FAKULTATIVNĚ: jednolůžkový pokoj 1.200,- Kč, komplexní cestovní pojištění vč. storna 150,- Kč/osoba.
NÁSTUPNÍ MÍSTA: Praha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice, (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250,- Kč/os.)., Ostrava (+500,- Kč/os.), Frýdek-Místek (+500,- Kč/os.), Nový Jičín (+500,- Kč/os.), Hranice (+500,- Kč/os.), Olomouc (+250,- Kč/os.), Trutnov (+400,- Kč/os.), Dvůr Králové nad Labem (+400,- Kč/os.), Náchod (+300,- Kč/os.), Hořice (+150,- Kč/os.), Jaroměř (+150,- Kč/os.), Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová.
V případě, že je v jednom nástupním místě méně než 4 osoby, svozy se nazjišťují a CK je oprávněna potvrzený transfer zrušit a vrátit peníze za svoz.

Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI