CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty na Slovensku / BOJNICE
vlastni

BOJNICE

slovenské termální lázně

7denní pobyty s vlastní dopravou

foto_000378.jpg
BOJNICE
Lázeňské město ve středním Slovensku se nachází 1 km od Prievidzy na pravém břehu řeky Nitry. V současnosti patří Bojnice mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější místa na Slovensku. Slavné jsou nejenom díky Bojnickému zámku (nejkrásnější zámek ve střední Evropě), ale i díky termálním lázním a také nejstarší a nejrozsáhlejší ZOO na Slovensku. Navštívit můžete Muzeum pravěku - Prepoštskou jeskyni nebo Dřevěnou dědinku - Bojnický dvůr.
 
TERMÁLNÍ LÁZNĚ BOJNICE
Základem léčebných procedur je přírodní, léčivá voda s teplotou 28-52˚C vyvěrající z 9 minerálních pramenů. Voda má příznivé účinky při léčbě pohybového ústrojí, ženských problémů, nervových nemocí a celkově působí pozitivně na organismus.
K dispozici celoročně otevřený venkovní i vnitřní bazén, wellness bazény (systém 3 bazénů s přírodní léčivou termální vodou – venkovní bazén 34-36˚C, žlutý bazén 38˚C, zelený bazén 33˚C) a jedinečné saunové centrum (jacuzzi, infra a finská sauna, solná jeskyně, parní kabiny, ledová koupel, atd.). Možnost využití doplňkových služeb - masáže, koupele, zábaly aj.
 
KOUPALIŠTĚ ČAJKA
V letních měsících je oblíbeným cílem termální koupaliště Čajka - 3 termální bazény, plavecký bazén a dětský bazén. Koupaliště je otevřeno každý den od 9:00 do 19:00 hodin v letní sezóně (červen-září).
 
HOTEL DAMONA REGIA*** S POLOPENZÍ
POLOHA: hotel se nachází v tichém a příjemném prostředí mezi zámkem (5 min. chůze) a termálními lázněmi (2 min. chůze). Koupaliště Čajka se nachází 5 min. chůze od hotelu.
UBYTOVÁNÍ: 2lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC), TV, telefonem a WIFI. Možnost 1 přistýlky.
STRAVOVÁNÍ: polopenze v restauraci hotelu - snídaně formou švédského stolu a večeře.
VYBAVENÍ: recepce, restaurace, kavárna s barem a letní terasou, směnárna, kulečník, wellness centrum - vířivka, 2 sauny, masáže. 
 
Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat

CENA ZAHRNUJE: 6x ubytování, 6x polopenzi, 1x vstup do Jánovho bazénu, v hotelovém wellness 1x vstup do vířivky s levandulovou vodou (30 minut) a 1x vstup do sauny (30 minut).
CENA NEZAHRNUJE: cestovní pojištění, vstupné. pobytovou taxu (platí se v místě ubytování).

Fotogalerie:

Bojnice - hotel Damona Regia
Bojnice - hotel Damona Regia
Bojnice - hotel Damona Regia
Bojnice
Bojnice
Bojnice
Bojnice
Bojnice
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI