CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Lázeňské pobyty / TEPLICE NAD BEČVOU
vlastni

TEPLICE NAD BEČVOU

pobyty s vlastní dopravou

foto_000362.jpg

LÁZNĚ TEPLICE NAD BEČVOU jsou svou polohou v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně vhodným prostředím pro Vaši relaxaci a načerpání nových sil. Díky unikátnímu přírodnímu zdroji - minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, jsou však místem, kde pomůžou hlavně Vašemu srdíčku, cévám i celému organismu.
Lázně mají bohatou historii a v současné době patří mezi špičková kardiorehabilitační centra. Poskytují časnou kardiorehabilitaci pacientům po kardiochirurgických operacích. Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci je prvním zařízením tohoto druhu v České republice. Kromě kardiovaskulárních chorob léčí také nemoci onkologické, nemoci z poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (cukrovka), nemoci pohybového ústrojí či nemoci nervové. Kromě léčebných procedur nabízí pestrou škálu dalších relaxačních a wellnessových procedur, které stále rozšiřují. Klienti se rádi vrací, oceňují přátelský personál, profesionální přístup a přívětivou atmosféru.

SANATORIUM MORAVAN****
Komfortně vybavené lázeňské sanatorium Moravan se nachází v poklidné části lázní a je obklopeno zelení. Nabízí komplexní služby související s kardiorehabilitací a zároveň služby pro relaxaci a odpočinek.
K vybavení sanatoria patří recepce, kavárna, léčebné a relaxační procedury (uhličité koupele, kyslíková terapie, EKG, biolampy, cvičná ergometrie, zátěžová ergometrie, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, podvodní masáže, parafín, individuální tělocvik), rehabilitační bazén a finská sauna, wellness centrum (whirlpool, sauny, mokrý bar). Další služby kosmetika, pedikúra, půjčování kol, stolní tenis, šachy.


 

Číslo zájezdu Termíny Senior Relaxace víkend Wellness víkend Zadáno ženám Nevšední dny
objednat
objednat

SENIOR (nástup na pobyt denně kromě soboty)
Pobyt s léčebnými procedurami nejen pro seniory, který zahrnuje koupel v přírodním zdroji, minerální vodě s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Dobře působí na rozšiřování cév a snižování krevního tlaku. Lokální tepelný zábal zmírní příznaky bolestivých kloubů. Pohodová a příjemná atmosféra takřka rodinných lázní přispěje k celkové relaxaci a dobré náladě.
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x plnou penzi (snídaně formou nabídkového stolu, oběd a večeře výběr ze 3 menu), léčebný program - 1x malá vstupní lékařská prohlídka, 1x vyšetření EKG, 5x celková uhličitá koupel se zábalem, 2x klasická masáž částečná, 2x lokální tepelný zábal (parafín, parafango) nebo elektroléčba dle doporučení lékaře. BONUS 1x hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu.

RELAXACE VÍKEND
Užijte si víkend plný relaxace v příjemném prostředí malebných moravských lázní. Nechte se hýčkat hřejivými procedurami na léčebném pobytu, během kterého poznáte účinky jedinečných uhličitých koupelí i klasické masáže.
CENA ZAHRNUJE: 2x ubytování, 2x polopenzi (snídaně formou nabídkového stolu a večeře výběr ze 3 menu), léčebný program - 2x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x masáž klasická částečná, denně hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu.
10% sleva z pobytu při nástupu v neděli, pondělí, úterý nebo ve středu.

WELLNESS VÍKEND
Nechte hýčkat Vaši mysl a rozmazlovat Vaše tělo. I víkendový pobyt stačí k načerpání nových sil a energie. Hřejivé procedury a příjemná atmosféra malých moravských lázní Vám navodí pocity harmonie. Zapomenete na starosti všedních dní a budete se unášet prožitky hluboké relaxace.
CENA ZAHRNUJE: 2x ubytování, 2x polopenzi (snídaně formou nabídkového stolu a večeře výběr ze 3 menu), léčebný program - 2x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x zábal zad nebo dolních končetin z bahna z Mrtvého moře, 1x klasická celotělová aromamasáž, denně hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu. BONUS 1x dvouhodinový vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu v lázeňském domě Moravan. V ceně pobytu je zahrnuta 1 ovocná mísa a 2 nealkoholické nápoje nebo pivo v kavárně Moravan.  
10% sleva z pobytu při nástupu v neděli, pondělí, úterý nebo ve středu.

ZADÁNO ŽENÁM (nástup na pobyt denně kromě soboty)
Alespoň pár dní mít čas jen na sebe Vám dodá energii a zvedne Vaši prestiž. Užijte si léčebný program sestavený na míru ženám. Během pobytu vyzkoušíte nejen procedury s léčebnými účinky, ale užijete si i odpočinek a klid v lázeňském prostředí. Doplňkem ke zdravému životnímu stylu je dietně vyvážená strava s možností výběru. Celkovou pohodu a relaxaci navodí i atmosféra v útulné nekuřácké kavárně s možností bowlingu nebo šas strávený ve wellness centru. Vyzkoušejte sama. 
CENA ZAHRNUJE: 3x ubytování, 3x polopenzi (snídaně formou nabídkového stolu a večeře výběr ze 3 menu), léčebný program - 1x zábal z bahna Mrtvého moře (záda nebo dolní končetiny), 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x klasická částečná aromamasáž, 1x masáž obličeje včetně očištění a tonizace, denně hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu. BONUS 1x dvouhodinový vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu v lázeňském domě Moravan. V ceně pobytu jsou zahrnuty 3 nealkoholické nápoje nebo pivo v kavárně Moravan.

NEVŠEDNÍ DNY (pondělí-pátek)
Krátkodobý léčebný pobytový program zaměřený na osvěžení organizmu a regeneraci. Přijeďte vyzkoušet pravou lázeňskou atmosféru a vstřícný personál, i během všedních dní si můžete skvěle odpočinout a prožít nevšední chvíle.
CENA ZAHRNUJE: 4x ubytování, 4x plnou penzi (snídaně formou nabídkového stolu, obědy a večeře výběr ze 3 menu), léčebný program - 1x malá vstupní lékařská prohlídka, 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická částečná masáž, 1x kyslíková terapie + vitamínový nápoj, 1x vířivá nožní lázeň. BONUS 1x hodinový vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu.


CENY NEZAHRNUJÍ: lázeňskou taxu 15,- Kč/osoba/noc.


Hlavní sezóna: 1.5.-30.9.
Vedlejší sezóna : 1.1.-30.4., 1.10.-23.12.


CENY SHODNÉ S LÁZEŇSKÝMI ZAŘÍZENÍMI.

Fotogalerie:

Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou - sanatorium Moravan
Teplice nad Bečvou - sanatorium Moravan
Teplice nad Bečvou - sanatorium Janáček
Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou
Teplice nad Bečvou
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI