CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty u moře / CHORVATSKO - POREČ
autobusemvlastni

CHORVATSKO - POREČ

pobyty s vlastní a autokarovou dopravou

foto_000382.jpg
Poreč je největším střediskem cestovního ruchu na Istrii a je pozoruhodná svými historickými památkami. Na západním pobřeží Istrijského poloostrova, v oblasti příjemně členité a s mnoha ostrůvky a poloostrovy, se v délce 64 km rozkládá Porečská riviéra. Moderní střediska turistiky vznikla v návaznosti na staré městečko. Poreč obdržela 1. místo 7x za sebou v soutěži o "Modrý květ" - nejlepší místo na pobřeží Jadranu.

ZELENA LAGUNA
V návaznosti na staré městečko Poreč bylo vybudováno 5 km jižněji jedno z nejznámějších a nejlépe vybavených turistických středisek. Hosté zde najdou skutečně vše, na co si vzpomenou (včetně známého casina v hotelu Parentium). Je zde řada různých restaurací, kaváren, cukráren, grill-terasy s hudbou, mezinárodní Disco-club. Jsou zde možnosti provozovat všechny sporty, neboť jsou zde 2 hřiště pro kopanou mezinárodních měřítek (trénuje zde pravidelně národní mužstvo Chorvatska), 26 tenisových kurtů, hřiště pro volejbal, košíkovou, stolní tenis, asfaltové dráhy pro kolečkové brusle a další. Pláže jsou převážně kamenité, upravené pro slunění, s pohodlnými vstupy do moře. Jsou zde i pláže oblázkové a písčité pro malé děti. Spojení do Poreče je autobusem nebo turistickým vláčkem. Jedním slovem - Zelena Laguna = Ráj pro každého!
 

HOTEL DELFÍN**
POLOHA: hotel se nachází na slunečném poloostrově, nejblíže k otevřenému moři z hotelů ve středisku Zelena Laguna. Jedná se o malé samostatné městečko, neboť má 793 pokojů. 
UBYTOVÁNÍ: 2lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon a telefon. Možnost 1 přistýlky (skládací lůžko protože pokoje jsou menší). Pokoje jsou renovovány - nové podlahy, okna, nábytek, závěsy a částečně i koupelny (bez nových obkladů). Pokoje mají balkon s výhledem na moře nebo na park. Hotel má i dostatečné množství čtyřlůžkových pokojů (2 dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi, pokoje jsou větší a mají všechna lůžka řádná). Dětská postýlka za příplatek 5,- EUR/den.
Upozorňujeme, že z některých pokojů na mořskou stranu není vidět na moře (vzrostlé stromy, přízemí).
STRAVOVÁNÍ: polopenze v restauraci hotelu - snídaně a večeře švédské stoly (bez nápojů k večeřím). Plná penze (švédský stůl) za příplatek 1.520,- Kč/osoba/týden (plná penze se musí objednat předem a ne na místě a to na celý pobyt klienta).
VYBAVENÍ: centrem hotelu je v přízemí rozlehlá recepční část s odpočinkovými prostory a s prostory pro zavazadla, sociálním zařízením, kadeřnickým salonem, prodejnou suvenýrů, trafikou a rozlehlým novým Cafe barem s terasou. V 1. patře jsou 3 velké restaurace, v suterenu taneční kavárna, konferenční sál a místnost pro možná cvičení a relaxaci. Na tuto centrální část navazuje ubytovací část hotelu 6 křídly, navzájem propojenými. Každé křídlo má svůj samostatný výtah. Hotel má venkovní bazén s mořskou vodou (z části i pod střechou) a terasou se snack barem. Pod bazénem je vybudované dětské hřiště.
PLÁŽE: oblázkové, kamenité a betonová plata s pozvolným vstupem do moře. Pro děti je zde nově vybudovaná ohrazená pláž s tekutým pískem. Jsou zde velké upravené prostory na slunění, také se dá ležet v borovicovém háji ve stínu, vzdáleném cca 100 m od hotelu. Pláž má svoje sprchy, sociální zařízení i převlékací kabinu. Na pláži je 1 větší restaurace, Beach bar a Sport Laguna Delfin (stolní tenis, střelba, minigolf, vodní sporty).
PARKOVÁNÍ: za poplatek 1,- EUR/den.

AUTOKAROVÁ DOPRAVA za příplatek 2.090,- Kč/osoba.
 

Číslo zájezdu Termíny Dospělá osoba - balkon moře Dospělá osoba - balkon park Přistýlka dítě do 12 let (se 2 dospělými)
objednat
objednat
CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x polopenzi, každodenní úklid pokoje, výměnu ručníků, závěrečný úklid, pobytovou taxu, služby delegáta, animace 5.6.-2.9., WIFI v prostoru recepce.
CENA NEZAHRNUJE: dopravu, komplexní cestovní pojištění vč. storna – celkem 360,- Kč/os.
FAKULTATIVNĚ: autokarová doprava 2.090,- Kč/osoba.
U AUTOKAROVÉ DOPRAVY NÁSTUPNÍ MÍSTA: Praha, Brno.  Za příplatek 399,- Kč/osoba Trutnov, Náchod, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Holice. Za příplatek 299,- Kč/osoba Jičín, Hořice, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Litomyšl. Za příplatek 199,- Kč/osoba Svitavy. Minimální počet účastníků pro svoz z jednoho nástupního místa jsou 4 osoby.
V tabulce jsou pouze termíny ubytování. V případě autokarové dopravy je nutné počítat s tím, že odjezd je o den dříve a návrat o den později.

 
Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.
 

Fotogalerie:

Poreč - hotel Delfín
Poreč - hotel Delfín
Poreč - hotel Delfín
Poreč
Poreč
Poreč
Poreč
Poreč
Poreč
Poreč
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI