CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / ŠPANĚLSKO - ANDALUSIE
letecky

ŠPANĚLSKO - ANDALUSIE

Costa de la Luz

pro seniory 55+

foto_000320.jpg

Po úspěšných programech v Andalusii na Costa del Sol a Costa Tropical Vám nyní nabízíme nově tento kout Andalusie, který určitě také stojí za vidění! Tato oblast se pyšní krásnými dlouhými panenskými plážemi Atlantického oceánu, dále také historickými městy jako Cádiz a Sevilla. Kromě toho se klienti snadno dostanou i na Gibraltar.

Na samém jihu Španělska, na pobřeží Atlantického oceánu se nachází tzv. "Pobřeží světla" - Costa de la Luz. Costa de la Luz byla dlouhou dobu turisty opomíjenou oblastí ale postupem času se stala jednou z nejpopulárnějších turistických destinací ve Španělsku. Pro cestovní ruch se Costa de la Luz otevřela teprve nedávno, co je znát v každém koutě této oblasti. Kilometry dlouhé, přírodní pláže s jemným pískem lemují pobřeží Atlantického oceánu a společně s místní přírodou, kulturou a kuchyní lákají každoročně více a více turistů z celého světa. Mimo historická města jako je Cádiz, který je unikátní svou polohou prakticky na ostrově oddělený od pevniny jen úzkým pásem země, zde nalezneme i původně malé, rybářské vesničky, které se postupem času rozrostly do menších, klidných městeček a které svou velikostí ani zdaleka nedosahují takových rozměrů jako letoviska v jiných částech Andalusie. Pokud tedy vyhledáváte klidnější oblast, sluncem zalité, dlouhé a písečné pláže či starověkou historii zdejších velkých měst, bude Costa de la Luz tím pravým pro Vás!

PLAYABALLENA SPA HOTEL****
POLOHA:
tento kvalitní a výborně vybavený hotelový komplex se nachází pár metrů od krásné dlouhé písčité pláže v letovisku Costa Ballena a nabízí vše, na co si během své dovolené vzpomenete. Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusu, kterým se dostanete do nedalekého města Rota, případně do Jezeru. Cádiz se pak nachází cca 45 minut od hotelu. Hotel je umístěn v jižní části Costa de la Luz, tedy blíže k Gibraltaru. V blízkosti hotelu se nachází golfový resort Costaballena.
Tento hotel patří do oblíbeného řetězce PLAYA SENATOR, do kterého patří např. hotely Playa Bonita****, Marbella Playa****, Playabella**** nebo Playa Almunecar Spa****, které již možná znáte z programu pro seniory 55+ na Costa del Sol a Costa Tropical.
UBYTOVÁNÍ: pokoje mají koupelnu a WC, klimatizaci, satelitní TV, telefon, psací stolek, minibar (za příplatek), stropní ventilátor, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.
VYBAVENÍ: nonstop recepce, výtah, WIFI v lobby (30 minut zdarma), úschovna zavazadel, venkovní bazén, vyhřívaný vnitřní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky, bezbariérový přístup, vybavení pro tělesně postižené, internetový koutek (za poplatek), směnárna, obchod se suvenýry, wellness centrum (za poplatek).
UPOZORNĚNÍ: změna hotelu vyhrazena.


FAKULTATIVNÍ VÝLETY - lze zakoupit na místě v EUR nebo předem v ČR v Kč (orientační nabídka '
- celodenní výlet Gibraltar 70,- EUR/osoba nebo 1.960,- Kč/osoba
- celodenní výlet Rota a Cadiz 48,- EUR/osoba nebo 1.350,- Kč/osoba
- celodenní výlet Jerez 50,- EUR/osoba nebo 1.400,- Kč/osoba
- celodenní výlet Tanger 95,- EUR/osoba nebo 2.660,- Kč/osoba
- půldenní výlet San Lucar/Donana 75,- EUR/osoba nebo 2.100,- Kč/osoba
 

PODMÍNKY ÚČASTI:
Tyto finančně dotované zájezdy jsou určeny pro občany trvale žijící ve státech Evropské unie, kteří jsou starší 55 let. Výhodou je, že každý účastník zájezdu starší 55 let si může s sebou vzít jako doprovod další jednu osobu, která nemusí tento věkový limit splňovat a platí stejnou dotovanou cenu.
 Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i mladší osoby bez doprovodu seniora.;
KAŽDÝ SENIOR SI MŮŽE VZÍT S SEBOU JEDNOHO NESENIORA ZA STEJNÝCH PODMÍNEK!

 
Číslo zájezdu Termíny Cena
- objednat
CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha-Sevilla-Praha (včetně všech tax a poplatků), transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování v hotelu****, 7x polopenzi formou švédských stolů včetně vody 0,35 l a vína 0,2 l k večeřím, 1x půldenní výlet (může být spojen s transferem z/na letiště), služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna 490,- Kč/osoba. 
FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: jednolůžkový pokoj 4.200,- Kč.    Plná penze  2.000,- Kč/osoba
 
Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK Quality Tours.
 

Fotogalerie:

Gibraltar
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI