CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Lázeňské pobyty / PODĚBRADY
vlastninastip

PODĚBRADY

pobyty s vlastní dopravou

foto_000172.jpg

PODĚBRADY
Léčivá minerální voda soustřeďuje do lázní především pacienty se srdečními chorobami. Velký počet speciálních diet umožňuje léčit i choroby látkové výměny, cukrovku a obezitu. Rozsáhlý a moderní balneoprovoz dává širokou možnost pro racionální léčení pohybového ústrojí, bolestivých stavů páteře a velkých kloubů. Klidné a příjemné lázeňské prostředí umožňuje duševní relaxaci, omezuje stresy a příznivě působí na nervový systém.
Velké množství procedur lze zajistit za příplatek na místě: vodní procedury, masáže, zábaly, možnost konzultace s lékařem.

 

HOTEL ZIMNÍ LÁZNĚ***
Stylový hotel je spojen proskleným, krytým koridorem s hotelem Libenský. Nabízí komfortní pokoje, gastronomické zázemí v hotelu Libenský, rehabilitační bazén. Léčebné a relaxační procedury probíhají v balneocentru hotelu Libenský nebo v budově Letních lázní (200 m).

Číslo zájezdu Termíny Víkend pro muže a ženu Dámský víkend Lázně na 4 dny Lázně na zkoušku Relaxace v týdnu Seniorský pobyt
objednat
objednat

VÍKEND PRO MUŽE A ŽENU (pátek-neděle)
CENA ZAHRNUJE:
2x ubytování, 2x plnou penzi, lázeňské procedury (1x uhličitá koupel, 1x částečná masáž Aloe Vera pro ženu, 1x částečná konopná masáž pro muže, 1x solná jeskyně, 1x infrasauna), 1x poukázka do kavárny Viola.
Upozornění: nástup pobytu v pátek nejpozději ve 13.00 hodin.

DÁMSKÝ VÍKEND (pátek-neděle)
CENA ZAHRNUJE:
 2x ubytování, 2x polopenzi, lázeňské procedury (1x brusinková koupel, 1x částečná masáž brusinková, 1x parafínový zábal na ruce, 1x solná jeskyně), 1x poukaz do kavárny.
Upozornění: nástup pobytu v pátek nejpozději ve 13.00 hodin.

LÁZNĚ NA 4 DNY
CENA ZAHRNUJE:
 3x ubytování, 3x polopenzi, lázeňské procedury (1x konopná koupel, 1x uhličitá koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x částečný zábal konopný, 1x solná jeskyně) 1x poukázka do kavárny Viola.
Upozornění: nástup pobytu nejpozději ve 13.00 hodin.

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (nástup na pobyt denně kromě čtvrtka a soboty)
CENA ZAHRNUJE:
2x ubytování, 2x plnou penzi, lázeňské procedury (1x uhličitá koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x solná jeskyně),  1x poukázka do kavárny Viola.
Upozornění: nástup pobytu nejpozději ve 13.00 hodin.

RELAXACE V TÝDNU (nástup na pobyt denně kromě čtvrtka, pátku a soboty)
CENA ZAHRNUJE:
2x ubytování, 2x polopenzi, lázeňské procedury (1x částečná masáž levandulová, 1x parafínový zábal na ruce, 1x infrasauna, 1x solná jeskyně), 1x poukázka do kavárny Viola.
Upozornění: nástup pobytu nejpozději ve 13.00 hodin.

SENIORSKÝ POBYT S LÉKAŘSKOU KONZULTACÍ (neděle-pátek)
CENA ZAHRNUJE: 5x ubytování, 5x polopenzi (možnost plné penze za příplatek 650,- Kč/osoba), 1x lékařskou konzultaci, lázeňské procedury (4x uhličitá koupel, 1x klasická částečná masáž, 1x solná jeskyně), 1x poukaz do kavárny.

CENY NEZAHRNUJÍ: lázeňskou taxu 15,- Kč/osoba/noc, parkovné 70,- Kč/noc/1-4 noci, 50,- Kč/noc/5-13 nocí (držitelé ZTP parkování zdarma).
Příplatek za jednolůžkový pokoj 200,- Kč/noc.

Hlavní sezóna: 1.4.-31.10.
Mimosezóna : 3.1.-31.3., 1.11.-20.12.


CENY SHODNÉ S LÁZEŇSKÝMI ZAŘÍZENÍMI.

Uhličitá koupel - základní účinek je odvozen z chemického působení CO2. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení a příznivě působí na činnost srdce a ledvin.
Solná jeskyně - jedna hodina pobytu v solné jeskyni s obsahem soli z Mrtvého moře je srovnatelná s třídenním pobytem u moře.

Fotogalerie:

Poděbrady - hotel Zimní Lázně
Poděbrady - čokoládová masáž
Poděbrady
Poděbrady
Poděbrady
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI