CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / ŠPANĚLSKO - MENORCA
letecky

ŠPANĚLSKO - MENORCA

pro seniory 55+

foto_000369.jpg

Menorca, druhý největší z Baleárských ostrovů, je pravou perlou Středomoří. Pobřeží ostrova je lemováno spoustou menších malebných zátok s kříšťálově čistou vodou a neporušenou přírodou. Ostrov je i přes svoji malou rozlohu proslulý rozmanitou krajinou s panenskou přírodou a malebnými vesničkami. Hlavní městem Menorcy je Mahon, který se pyšní nejdelším přírodním přístavem v Evropě (6 km). Kromě hlavního města stojí za návštěvu rovněž například město Ciutadella nebo poutní místo a zároveň nejvyšší hora ostrova, Monte Toro. Pokud chcete strávit dovolenou obklopeni panenskou přírodou a malebnou krajinou a poznat místa, jaká jinde v Evropě nenajdete, je pro Vás Menorca tou pravou destinací!

VACANCES MENORCA RESORT**** Cala Blanca
POLOHA: 
resort se nachází cca 2 km od města Ciutadela a cca 50 m od menší písčité pláže. Resort se skládá ze 3 budov - Blanc Palace, Blanc Cottage a Caleta Playa. V okolí se nacházejí bary, restaurace, supermarkety a autobusová zastávka.
VYBAVENÍ: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, internetový koutek, WIFI zóna, venkovní bazén, zahrada, lehátka a slunečníky u bazénu.
UBYTOVÁNÍ: ubytování v apartmánech s klimatizací, vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), oddělenou obývací místností s jídelním koutem a kuchyňkou, TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.
PLÁŽ: menší písčitá pláž s průzračným mořem se nachází cca 50 m od hotelu.

UPOZORNĚNÍ: nabídka hotelu je pouze orientační. Informaci o názvu hotelu obdržíte cca 7 dní před odletem společně s pokyny na cestu.


FAKULTATIVNÍ VÝLETY (celodenní) - orientační nabídka z roku 2015:
- den na lodi 54,- EUR/osoba (včetně oběda)
- jeep safari 55,- EUR/osoba
- Mahón a okolí 43,- EUR/osoba
- objevování Menorcy - turistika a kajaking dobrodružný výlet 49,- EUR/osoba
- okruh ostrovem Menorca 40,- EUR/osoba


PODMÍNKY ÚČASTI:
Tyto finančně dotované zájezdy jsou určeny pro občany trvale žijící ve státech Evropské unie, kteří jsou starší 55 let. Výhodou je, že každý účastník zájezdu starší 55 let si může s sebou vzít jako doprovod další jednu osobu, která nemusí tento věkový limit splňovat a platí stejnou dotovanou cenu.
Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i mladší osoby bez doprovodu seniora.


 

Číslo zájezdu Termíny Cena
9900 29.05.- 05.06.2019 15.990.- objednat
9901 05.06.- 12.06.2019 16.490.- objednat
9902 18.09..- 25.09.2019 16.490.- objednatCENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha-Mahon-Praha (včetně všech tax a poplatků), transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování v hotelu****, 7x polopenzi včetně 0,35 l vody a 0,2 l vína podávané k večeři, 1x autobusový půldenní výlet (může být součástí transferu), služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna – 490,- Kč/osoba.
SLEVY: 3. osoba na přistýlce 500,- Kč.
FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: plná penze 2.000.,- Kč/osoba, jednolůžkový pokoj 3.700,- Kč.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK Quality Tours.
 

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI