CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty u moře / CHORVATSKO - DRVENIK
autobusemvlastni

CHORVATSKO - DRVENIK

pobyty s vlastní a autokarovou dopravou

foto_000355.jpg

Drvenik je přímořská turistická vesnice, vzdálená od města Makarska 30 km. Leží na malém území mezi pohořím Biokovo a pobřežím u překrásných pláží. Vesnice je rozdělena na 2 části, protože je ve dvou zátokách, a to Donja Vala a Gornja Vala. Přestože v Drveniku žije 480 obyvatel, obhospodařuje 1600 lůžek v apartmánech a penzionech. Je i důležitým dopravním centrem, neboť je zde trajektové přístaviště, které spojuje ostrovy Hvar a Korčula s pobřežím.  

PENZION APOLON*** S POLOPENZÍ
POLOHA: na samém břehu, téměř omývaný mořskými vlnami, se nachází menší rodinný penzion v části Donja Vala. Centrum města cca 300 m.  Podél zadní části penzionu vede příjemná a osobními auty téměř nevyužívaná promenáda, která je směrem do centra především ve večerních hodinách plná stánků se suvenýry.
UBYTOVÁNÍ: v penzionu je 5 vybavených apartmánů včetně TV. Každý apartmán má kuchyňský díl s 1-2 elektrickými plotýnkami a ledničkou, prostor pro spaní (ložnici nebo mezanin), šatní skříň, stůl s židlemi, sociální zařízení a balkon. Klimatizace za příplatek 5,- EUR/noc. Dítě do 2 let bez nároku na lůžko ZDARMA.
STRAVOVÁNÍ: polopenze - snídaně (sýr, salám, vejce nebo párky nebo klobásky, máslo, med, marmeláda, čaj, bílá káva, mléko, ovocné šťávy), večeře polévka, hlavní jídlo (výběr ze 2 menu + omeleta), salát a dezert. V restauraci hotelu lze zakoupit obědy výběrem z jídelního lístku (ryby, plody moře, pizza, velký výběr vín). 
VYBAVENÍ: restaurace s terasou v přízemí s pohledem na moře (terasa je přímo napojená na pláž, která je ve vzdálenosti 5 m), WIFI, zajištěné parkování.

PLÁŽ: větší oblázková pláž přímo před penzionem lemovaná borovicemi. Možnost zapůjčení šlapadel a lehátek.

FAKULTATIVNÍ VÝLETY: ostrov Hvar, ostrov Korčula.

AUTOKAROVÁ DOPRAVA za příplatek 2.490,- Kč/osoba.

 

Číslo zájezdu Termíny Dospělá osoba 3. a 4. lůžko
objednat

CENA ZAHRNUJE: 7x ubytování, 7x polopenzi, výměnu ručníků 1x týdně, závěrečný úklid, WIFI internet připojení v obci Drvenik zdarma (CK nezaručuje jistý příjem signálu přímo v penzionu), služby delegáta, povinný přihlašovací poplatek 1,- EUR/osoba.
CENA NEZAHRNUJE: dopravu, komplexní cestovní pojištění vč. storna - celkem 360,- Kč/osoba.
FAKULTATIVNĚ: autokarová doprava 2.490,- Kč/osoba.
POVINNÝ PŘÍPLATEK: pobytová taxa (35,- Kč/noc/dospělá osoba, 20,- Kč/noc/dítě 12-18 let, dítě do 12 let bez poplatku).
U AUTOKAROVÉ DOPRAVY NÁSTUPNÍ MÍSTA: Praha, Brno. Za příplatek 399,- Kč/osoba Trutnov, Náchod, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Holice. Za příplatek 299,- Kč/osoba Hradec Králové, Hořice, Jičín, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Litomyšl. Za příplatek 199,- Kč/osoba Svitavy. Minimální počet účastníků pro svoz z jednoho nástupního místa jsou 4 osoby.
V tabulce jsou pouze termíny ubytování. V případě autokarové dopravy je nutné počítat s tím, že odjezd je o den dříve a návrat o den později.


Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Drvenik - penzion Apolon
Drvenik - penzion Apolon
Drvenik - penzion Apolon
Drvenik - penzion Apolon
Drvenik
Drvenik
Drvenik
Drvenik
Drvenik
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI