CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / PORTUGALSKO
letecky

PORTUGALSKO

pro seniory 55+

foto_000331.jpg

Další atraktivní destinace v programu zájezdů pro seniory 55+ je tady! Dovolená ve středním Portugalsku nikdy nebyla dostupnější. Vyzkoušejte i vy, jak výhodné jsou zájezdy do Portugalska programu senior 55+! Pro většinu z nás je tento stát, rozprostírající se v západní části Iberského poloostrova, obestřen rouškou tajemství a neznáma. Pravda, výtečné portské víno asi zvlášť představovat nemusíme, ale Portugalsko nejsou pouze vinice a vinné sklepy na severu země. Důvodů, proč během dovolené navštívit toto kouzelné místo v Evropě, je spousta. V poslední době objevují jeho krásu i naši turisté. Portugalsko Vás nadchne svou pohostinností, pohodou, sluncem zalitými plážemi, výbornou gastronomií, průzračně čistou vodou Atlantiku a v neposlední řadě také bohatstvím kulturních a historických památek, které jsou k vidění téměř na každém kroku. Zájezdy do středního Portugalska pro seniory 55+ jsou ideální pro každého, kdo chce během své dovolené poznat nová místa za báječné ceny. 
 

HOTEL EVER CAPARICA**** 
POLOHA: hotel se nachází přímo na krásné dlouhé pláži v oblasti Costa da Caparica, cca 20 minut jízdy od centra Lisabonu. Pláž patří k nejoblíbenějším místům víkendového odpočinku obyvatel portugalské metropole. 
VYBAVENÍ: hotelovým hostům je k dispozici restaurace, bar, snack bar u bazénu a panoramatický bar „Horizonte“ v 8. poschodí hotelu, venkovní bazén s pro děti a pro dospělé s dohledem plavčíka, room servis 24 hodin denně, víkendová diskotéka „Cats“ a privátní parking. V hotelu najdete také čistírnu, kadeřníka, hlídání dětí a administrativní centrum se sekretářskými službami, faxem a kopírkou. Hotel má 6 multifunkčních konferenčních místností. 
UBYTOVÁNÍ: velmi prostorné pokoje jsou klimatizované. K jejich vybavení patří telefon s přímou provolbou, televizi se satelitním příjmem a rádio, koupelna/WC, minibar, trezor a balkón. Hotel nabízí speciálně upravené pokoje pro handicapované a pokoje pro nekuřáky. 
 


FAKULTATIVNÍ VÝLETY:
- celodenní výlet Evora 1.690,- Kč/osoba
- celodenní výlet Perly Portugalska 1.890,- Kč/osoba
- celodenní výlet Portugalská riviéra 1.690,- Kč/osoba


PODMÍNKY ÚČASTI:
Tyto finančně dotované zájezdy jsou určeny pro občany trvale žijící ve státech Evropské unie, kteří jsou starší 55 let. Výhodou je, že každý účastník zájezdu starší 55 let si může s sebou vzít jako doprovod další jednu osobu, která nemusí tento věkový limit splňovat a platí stejnou dotovanou cenu.
Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i mladší osoby bez doprovodu seniora.

Číslo zájezdu Termíny Cena
objednat
objednat

CENA ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha-Lisabon-Praha včetně všech poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování v hotelu, 7x polopenzi formou švédských stolů včetně 1 nealkoholického nápoje k večeři, 1x půldenní výlet autobusem Lisabon, služby česky/slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna – 490,- Kč/osoba.

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.

Fotogalerie:

Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI