CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Letecké zájezdy pro seniory / ITÁLIE - SARDINIE
letecky

ITÁLIE - SARDINIE

pro seniory 55+

foto_000363.jpg

Sardinie představuje v posledních letech i vzhledem k vyšším cenám destinaci vyhledávanou především movitější klientelou. Nyní se Vám naskytla jedinečná příležitost poznat krásy druhého největšího ostrova Středozemního moře za nesrovnatelně nižší cenu! Objevte bělostné pláže s křišťálově čistým azurovým mořem, které jen těžko hledají v Evropě konkurenci. Poznejte bohatou historii ostrova a navštivte místa, která Vás ohromí svou neopakovatelnou atmosférou. Jednou z nejstarších a v této době také nejluxusnějších turistických zón na sardinském pobřeží je oblast nazývaná Costa Smeralda neboli Smaragdové pobřeží. Naleznete zde jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově.


 

HOTEL VILLAGGIO CALA BITTA*** Baia Sardinia
POLOHA: hotel se nachází na klidném místě u menší zátoky nesoucí stejný název, v samém srdci vyhlášené oblasti Costa Smeralda.
UBYTOVÁNÍ: hotel disponuje celkem 120 prostornými pokoji. Některé jsou umístěné v centrální části hotelu (jednopatrové budovy), některé ve vilkách v piniovém háji. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, TV, miniledničkou a telefonem. Většina pokojů má balkon či předzahrádku. K dispozici jsou pokoje s možností až 2 přistýlek nebo pokoje typu Family (2 propojené pokoje s 1 sociálním zařízením).
STRAVOVÁNÍ: polopenze formou švédských stolů (včetně neomezené konzumace vody a vína  k večeři).
VYBAVENÍ: recepce, vstupní hala, WIFI na recepci, bazén (v provozu v závislosti na počasí), restaurace, TV místnost, hrací místnost, obchod, lukostřelba, animační programy a miniklub (v provozu v závislosti na počtu klientů), divadlo pro animace, parkoviště, shuttle bus zdarma (s pravidelným spojením s letoviskem Baia Sardinia, které se nachází cca 2 km od hotelu včetně jeho vyhlášených pláží).

PLÁŽ: písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu. Plážový servis (slunečník, lehátko a křesílko) v ceně. Nedaleko pláže menší turistický přístav.Další pláž se světlým pískem a azurovou vodou se nachází v letovisku Baia Sardinia.

 

Možnost objednat čtyřhvězdičkový hotel Posada v letovisku Palau. 


UPOZORNĚNÍ: Změna hotelu vyhrazena.
Ceny zájezdů do Itálie nezahrnují případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.


FAKULTATIVNÍ VÝLETY - lze zakoupit předem v Kč v ČR nebo na místě v EUR (výlety se uskuteční při min. počtu 20 osob) - orientační ceny 

celodenní výlety:
- Maddalena a Caprera 1.540,- Kč/osoba nebo 55,- EUR/osoba,lehký oběd v ceně  (vstupné Garibaldiho muzeum cca 5,- EUR/osoba není zahrnuto v ceně)
- Santa Teresa di Gallura a Castelsardo 1.260,- Kč/osoba nebo 45,- EUR/osoba (vstupné hrad cca 2,- EUR/osoba, shuttle bus na hrad - sestup pěšky cca 1,- EUR/osoba není zahrnuto v ceně)
- Korsika cca 85,- EUR/osoba (lze zakoupit pouze na místě)
- Další výlety dle nabídky delegáta


V ceně výletů je zahrnuta autobusová doprava a průvodce, není zahrnutý oběd a vstupy do památek.
Bližší informace o výletech k dispozici v CKL.PODMÍNKY ÚČASTI:
Tyto finančně dotované zájezdy jsou určeny pro občany trvale žijící ve státech Evropské unie, kteří jsou starší 55 let. Výhodou je, že každý účastník zájezdu starší 55 let si může s sebou vzít jako doprovod další jednu osobu, která nemusí tento věkový limit splňovat a platí stejnou dotovanou cenu.
Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i mladší osoby bez doprovodu seniora.


 

Číslo zájezdu Termíny Villaggio Cala Bitta Posada
objednat

AKCE - jednolůžkové pokoje bez příplatku (do vyčerpání kapacit)!

CENA ZAHRNUJE:
zpáteční letenku Praha-Olbia-Praha včetně všech tax a poplatků, transfer letiště-hotel-letiště, 7x ubytování v hotelu***, 7x polopenzi včetně neomezené konzumace vody a vína  k večeřím, 1x půldenní výlet autobusem (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště), služby česky/slovensky hovořícího delegáta, zákonné pojištění CK pro případ úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a služby, pojištění léčebných výloh a storna – 490,- Kč/osoba, případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů.
SLEVY: 3. osoba na přistýlce 500,- Kč.
FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY: plná penze 2.000,- Kč/osoba, příplatek za neseniora 2.700,- Kč.
 

Zájezdy jsou pořádány ve spolupráci s partnerskou CK.
 

Fotogalerie:

Sardinie - Santa Teresa
Sardinie - hotel Palau
Sardinie - hotel Palau
Sardinie - hotel Palau
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI