CKL Litomyšl

termály * moře * poznání
Nabídka zájezdů / Pobyty na Slovensku / PODHÁJSKÁ
autobusemvlastni

PODHÁJSKÁ

slovenské termální lázně

Pobyty s vlastní dopravou, penzion Energy 2

foto_000370.jpg

LÉČIVÁ VODA ZE ZŘÍDLA PODHÁJSKÁ je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý lidský organismus. Podrobné studie, jakož i dosavadní praktické léčebné výsledky uživatelů termální vody potvrdily, že při řadě zdravotních problémů má voda trvalejší a větší efekt než voda z Mrtvého moře. Silné uzdravující účinky se projevují u osob trpících revmatismem, cévními a kloubovými onemocněními, bolestmi zad, osteoporózou, artrózou a artritidou. Velmi účinná je tato silně koncentrovaná minerální voda u osob s veškerými kožními onemocněními, s problémy dýchacích cest a zažívacího traktu – zejména při poruchách slinivky nebo sleziny. Koncentrace prvku lithium napomáhá léčbě dny a směs jódů stimuluje štítnou žlázu. Fosforečnany a vápník pak účinně působí na doléčení zlomenin a bolestivých stavů. Při hromadném koupání nevznikají žádná onemocnění, protože slaná termální voda ihned vnesené bakterie likviduje a zabraňuje jejich množení.

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKÁ je vybudované na ploše 14 ha. Od roku 1973, kdy byl navrtaný v hloubce 1 900 metrů geotermální pramen, zde vyrostl komplex s celoročním provozem. Nachází se zde 7 bazénů s vodou různých teplot (26-38˚C): 2 plavecké bazény, 2 velké rekreační bazény, sedací bazén, dětský bazén, bazén s toboganem a nový toboganový komplex. V zimních měsících je otevřený pouze sedací venkovní bazén s termální vodou, která je mírně ředěná a má nejpříznivější zdravotní účinky. V areálu koupaliště se nachází relaxační a rekondiční centrum (masáže, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, elektroléčba, vodoléčba - hydromasážní vana, vířivka, fitness centrum, sauna, solárium), stánky rychlého občerstvení, stánky se suvenýry a cukrárna. V roce 2012 bylo na termálním koupališti Podhájská otevřeno nové wellness centrum AQUAMARIN se samostatným vstupem, který nabízí komplex služeb pro oddych a relaxaci.

WELLNESS CENTRUM AQUAMARIN NA TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI
Wellness centrum Aquamarin se nachází na termálním koupališti. K dispozici vnitřní a venkovní bazénový svět, vitální svět, turecká koupel Hammam, oddychové prostory, botanická zahrada a kavárna. Vnitřní bazénový komplex zahrnuje hlavní rekreační bazén s vodními atrakcemi (divoká řeka, masážní trysky, vodopád, vodní bar), 2 vířivé bazény a dětský bazén. Ve venkovních prostorách se nachází 2 termální bazény se silně mineralizovanou termální vodou - relaxační a dětský bazén spolu s ochlazovacím bazénem. Vitální svět nabízí množství relaxačních procedur pro celkové uvolnění těla a upevnění zdraví - komplex saun (finská sauna, bio sauna, solná inhalace, bylinková inhalace), vodní peklo, tepidárium, ochlazovací bazén, ledopád atd. K dispozici vodní bar a kavárna.
CENÍK VSTUPNÉHO DO WELLNESS CENTRA NA TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI PODHÁJSKÁ
Bazénový svět - dospělí 8,- EUR/2 hodiny, 11,- EUR/3 hodiny nebo 20,- EUR/den
Vitální svět -  samostatný vstup dospělí 9,- EUR/1 hodina, příplatek k bazénovému světu 6,- EUR/1 hodina 

PENZION ENERGY II S POLOPENZÍ
Penziony, které mají jako jediné v Podhájské vnitřní bazény s termální vodou (výhoda při nepříznivém počasí).
UBYTOVÁNÍ:
penzion se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště Podhájská a poskytuje 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek. K vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC), TV, WIFI a lednička. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na termální koupaliště.
STRAVOVÁNÍ: polopenze ve stylové restauraci, která se nachází v přízemí penzionu Energy II. Snídaně - švédské stoly, večeře - servírované jednotné jídlo. Možnost vegetariánské stravy a přiobjednání obědů.
VYBAVENÍ: vnitřní bazén s mírně ředěnou termální vodou (36-38oC) přímo od pramene s masážními tryskami, které jsou v provozu několikrát během dne ve stanoveném časovém období. Neomezený vstup do bazénu je v ceně pobytu. Možnost využití wellness centra - Římských lázní v penzionu Energy I (permanentka za zvýhodněnou cenu)- Doplňkové služby za zvýhodněné ceny.

 

Číslo zájezdu Termíny --- Penzion Energy II
101 zimní sezóna 2020 termíny na vyžádání v CKL objednat

PENZIONY ENERGY II a I
CENA ZAHRNUJE: 6x ubytování v penzionu, 6x polopenzi, pobytovou taxu, využívání vnitřního termálního bazénu v penzionu.
CENA NEZAHRNUJE: komplexní cestovní pojištění, vstupné na termální koupaliště Podhájská.
SLEVA: přistýlka 1.900,- Kč/letní sezóna, 1.700,- Kč/zimní sezóna. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko pobyt zdarma.

UĚLEJTE RADOST SVÝM BLÍZKÝM DÁRKOVÝM POUKAZEM
NA RELAXAČNÍ POBYT V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH.

 

Fotogalerie:

Podhájská - termální koupaliště
Podhájská - termální koupaliště
Podhájská - termální koupaliště
Podhájská - termální koupaliště (rekreační sedací bazén)
Podhájská - termální koupaliště (plavecké bazény)
Podhájská - termální koupaliště
Podhájská - termální koupaliště
Podhájská - termální koupaliště
Podhájská - wellness centrum Aquamarin
Podhájská - wellness centrum Aquamarin
Podhájská - wellness centrum Aquamarin
Podhájská - wellness centrum Aquamarin
Podhájská - wellness centrum Aquamarin
Podhájská - wellness centrum Aquamarin
Podhájská - penzion Energy II
Podhájská - termální bazén v penzionu Energy II
Podhájská - restaurace v penzionu Energy II
Podhájská - penzion Energy I
Podhájská - termální bazén v penzionu Energy I
Podhájská - Římské lázně v penzionu Energy I
Podhájská - bungalovy u penzionu Energy I
Podhájská - bungalovy u penzionu Energy I
Podhájská - bungalovy u penzionu Energy I
Podhájská - hotel Borinka
Podhájská - hotel Borinka
Redakční systém MaRS 2.2 ▪ 2012 © regrafika ▪ Studio DAMI